iphone13pro

Nowa usterka w iPhone 13 Pro – smartfon „ładuje się” bez ładowania

W sieci pojawiły się skargi na nowy błąd w iPhone 13 Pro – jak się okazuje urządzenie „ładuje się” nawet, gdy nie jest podłączone do ładowarki.

Według zdjęć udostępnionych przez właścicieli nowego flagowego smartfona od Apple, iPhone 13 Pro informuje o ładowaniu nawet wtedy, gdy tak nie jest. Urządzenie wyświetla ikonę procesu ładowania, gdy smartfon nie jest podłączony do ładowarki.

Nowa usterka w iPhone 13 Pro – smartfon „ładuje się” bez ładowania ciekawostki iphone laduje sie bez podlaczenia do ladowarki, iPhone 13 Pro, blad iphone 13 pro  W sieci pojawiły się skargi na nowy błąd w iPhone 13 Pro – jak się okazuje urządzenie „ładuje się” nawet, gdy nie jest podłączone do ładowarki. ip13 ladowanie

Niektórzy użytkownicy wątpili w wiarygodność zdjęć – zaczęli mówić, że smartfon został po prostu sfotografowany, aby ładowanie bezprzewodowe nie było widoczne. Jednak z godziny na godzinę w sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej zdjęć z podobnym problemem, więc stało się jasne, że cos jest na rzeczy. iPhone 13 Pro fałszywie zgłasza ładowanie.

Jak zawsze w takich sytuacjach właściciele chcą zrozumieć naturę tej usterki. Jeśli jest to oprogramowanie, to nie ma się czym martwić – w niedalekiej przyszłości Apple bez wątpienia wyda „łatkę” i naprawi to nieporozumienie. Ale z drugiej strony być może ​​problem leży w sprzęcie. Tego nie wiemy. Czekamy na oficjalne stanowisko giganta z Cupertino w tej sprawie.

A czy ktoś z Was ma podobny błąd?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry