monterey 1

Nowa wersja beta systemu macOS Monterey 12.1 rozwiązuje problem “Klikania stuknięciem”

Firma Apple wydała w tym tygodniu czwartą wersję beta systemu macOS Monterey 12.1 dla programistów i chociaż długo oczekiwana funkcja Universal Control jest nadal niedostępna, najnowsza wersja beta wydaje się rozwiązać problem z gładzikiem “Klikania stuknięciem”.

Od czasu wydania systemu macOS Monterey niektórzy użytkownicy zgłaszali, że gest gładzika „klikanie stuknięciem” czasami nie działa. Problem występował zarówno w MacBooka Air z M1 z wbudowanym gładzikiem po iMaca z układem Intela w połączeniu z oddzielnym gładzikiem Magic Trackpad.

Nowa wersja beta systemu macOS Monterey 12.1 rozwiązuje problem "Klikania stuknięciem" ciekawostki problemy z gładzikiem, Monterey, macOS 12.1  Firma Apple wydała w tym tygodniu czwartą wersję beta systemu macOS Monterey 12.1 dla programistów i chociaż długo oczekiwana funkcja Universal Control jest nadal niedostępna, najnowsza wersja beta wydaje się rozwiązać problem z gładzikiem "Klikania stuknięciem". trackpad

Po wydaniu czwartej wersji beta systemu macOS Monterey 12.1 na kilku użytkowników na forach MacRumors i Reddit stwierdziło, że po aktualizacji do tej wersji użytkownicy nie mają już podobnego problemu.

A czy ktoś z Was spotkał miał podobne objawy w swoim komputerze? Dajcie nam znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top