Nowa wersja CleanShot wprowadza wiele ciekawych zmian i nowości aktualizacje CleanShot, Aktualizacja  Najnowsza wersja aplikacji CleanShot X, o której pisaliśmy (tutaj) wprowadza wiele ciekawych zmian i nowości. Jakich? Wszystkiego dowiecie się poniżej. cl 1

Nowa wersja CleanShot wprowadza wiele ciekawych zmian i nowości

Najnowsza wersja aplikacji CleanShot, o której pisaliśmy (tutaj) wprowadza wiele ciekawych zmian i nowości. Jakich? Wszystkiego dowiecie się poniżej.

CleanShot zastępuje wbudowane narzędzie do robienia zrzutów ekranu bardziej wydajnym i wszechstronnym zestawem funkcji. Dostępne są narzędzia do adnotacji, przechowywania obrazów w chmurze, zrzuty ekranu całej strony i wiele więcej.

Najnowsza aktualizacja aktualizacja dodaje nową funkcję, które pomagają zapewnić, że poufne informacje nie będą widoczne na zrzutach ekranu. Dostępna jest również nowa opcja „bezpiecznego rozmycia”, która losowo rozmywa wzór, czyniąc wszystko jeszcze bardziej nieczytelnym.

Kolejnym ulepszeniem jest możliwość zablokowania proporcji podczas wybierania obszaru nagrywania. Ułatwia to przesyłanie zrzutów ekranu w określonych proporcjach, takich jak 16: 9 do przesyłania do YouTube.

Aplikację można pobrać ze strony internetowej firmy.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top