Nowa wersja CrossOver umożliwia uruchomienie apek z Windowsa na MacBookach z czipem M1 polecane, ciekawostki Wideo, MacBook, crossover, aplikacje widnows na Macbook z M1  Wszystkie komputery Mac z M1 utraciły obsługę Boot Camp, co uniemożliwia im uruchamianie aplikacji Windows. Jednak pojawiło się rozwiązanie. CrossOver

Nowa wersja CrossOver umożliwia uruchomienie apek z Windowsa na MacBookach z czipem M1

Wszystkie komputery Mac z M1 utraciły obsługę Boot Camp, co uniemożliwia im uruchamianie aplikacji Windows. Jednak pojawiło się rozwiązanie.

Twórcy CodeWeavers ogłosili, że ich aplikacja CrossOver 20 obsługuje teraz procesory M1.

CrossOver to platforma oparta na otwartym projekcie Wine. Do uruchamiania aplikacji nie trzeba instalować systemu Windows. Najnowsza wersja CrossOver emuluje pliki binarne Intel dla systemu Windows w systemie macOS przy użyciu technologii Rosetta 2, która emuluje pliki binarne x86 na nowszym sprzęcie ARM.

Jako dowód twórcy zaprezentowali krótkie wideo, które możecie zobaczyć poniżej.

CrossOver 20 działa tylko na macOS Big Sur 11.1, który jak wiecie obecnie dostępny jest tylko w wersji beta. Więcej szczegółów dostępnych jest tutaj.

Pozostałe informacje

MacBook z czipem M1

Najnowsze systemy Apple

Beta testy

iOS 14 ? Sztuczki i triki

Testy iPhone 12 / 12 Pro

Inne

Źródło:
Nowa wersja CrossOver umożliwia uruchomienie apek z Windowsa na MacBookach z czipem M1 polecane, ciekawostki Wideo, MacBook, crossover, aplikacje widnows na Macbook z M1  Wszystkie komputery Mac z M1 utraciły obsługę Boot Camp, co uniemożliwia im uruchamianie aplikacji Windows. Jednak pojawiło się rozwiązanie. MOFT
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry