Nowa wersja WhatsApp już w App Store aktualizacje WhatsApp 2.11.8, Whats App, Update, nowa wersja WhatsApp, komunikator, iPhone, iOS 8, Apple, App Store, Aktualizacja  WhatsApp to jeden z najbardziej znanych komunikatorów na iPhone. Przed chwilą w App Store pojawiła się aktualizacja tejże apki. Whatsapp 1300x700

Nowa wersja WhatsApp już w App Store

WhatsApp to jeden z najbardziej znanych komunikatorów na iPhone. Przed chwilą w App Store pojawiła się aktualizacja tejże apki.

W nowej wersji dodane zostały opcje prywatności, pojawiło się również kilka nowych tapet, a także poprawione zostały drobne błędy.

Nowa wersja WhatsApp już w App Store aktualizacje WhatsApp 2.11.8, Whats App, Update, nowa wersja WhatsApp, komunikator, iPhone, iOS 8, Apple, App Store, Aktualizacja  WhatsApp to jeden z najbardziej znanych komunikatorów na iPhone. Przed chwilą w App Store pojawiła się aktualizacja tejże apki. WhatsApp1

Ta wersja nie posiada jeszcze opcji pozwalającej na wykonywanie rozmów głosowych. Poniżej znajdziecie pełną listę zmian w języku angielskim.

Co nowego w wersji 2.11.8

  • new wallpapers
  • new privacy settings (Settings > Account > Privacy)
  • bug fixes

[app 310633997]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry