Nowe Apple EarPods z Lightning na pierwszym zdjęciu polecane, ciekawostki nowe Apple EarPods z Lightning, Lightning, Apple EarPods z Lightning, Apple EarPods, Apple  Od kilku miesięcy mówi się o tym, że iPhone 7, który trafi do sprzedaży pod koniec września tego roku nie będzie posiadał złącza minijack. Lightning 1300x700

Nowe Apple EarPods z Lightning na pierwszym zdjęciu

Od kilku miesięcy mówi się o tym, że iPhone 7, który trafi do sprzedaży pod koniec września tego roku nie będzie posiadał złącza minijack.

Dzisiejsze zdjęcie, które kilka chwil temu pojawiło na chińskiej stronie pchome.net potwierdzają te informacje. Poniżej widzimy nowe słuchawki EarPods, które zapewne trafią do pudełka nowego iPhone 7 i iPhone 7 Plus.

Nowe Apple EarPods z Lightning na pierwszym zdjęciu polecane, ciekawostki nowe Apple EarPods z Lightning, Lightning, Apple EarPods z Lightning, Apple EarPods, Apple  Od kilku miesięcy mówi się o tym, że iPhone 7, który trafi do sprzedaży pod koniec września tego roku nie będzie posiadał złącza minijack. 720

Słuchawki jak widzicie powyżej nie posiadają wtyczki minijack, tylko końcówkę Lightning, co świadczy o tym, że w nowym iPhone 7, tak jak mówi się w sieci o kilku miesięcy usunięte zostanie gniazdo minijack.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry