Nowe Apple TV będzie miało pilota, którego znajdziemy iPhone?m polecane, ciekawostki Apple TV, Apple  Bloomberg podzielił się informacjami na temat nowego Apple TV, które ma trafić na rynek nie szybciej niż w roku 2021. AppleTV

Nowe Apple TV będzie miało pilota, którego znajdziemy iPhone?m

Bloomberg podzielił się informacjami na temat nowego Apple TV, które ma trafić na rynek nie szybciej niż w roku 2021.

Tak jak wspomniałem wyżej najnowsza przystawka od Apple jest aktualnie w fazie rozwoju i najprawdopodobniej będzie gotowa do sprzedaży nie wcześniej niż w 2021 roku.

Nowe Apple TV będzie miało pilota, którego znajdziemy iPhone?m polecane, ciekawostki Apple TV, Apple  Bloomberg podzielił się informacjami na temat nowego Apple TV, które ma trafić na rynek nie szybciej niż w roku 2021. AppleTV 1

Apple TV kolejnej generacji otrzyma nowy procesor, aby poprawić wydajność w grach. Obecny model jest zasilany przez układ A10X, który został wydany w 2017 roku.

Co ciekawe w pudełku wraz z urządzeniem znajdzie się także uaktualniona wersja pilota ze wsparciem dla aplikacji Lokalizator. Dzięki temu użytkownicy będą mogli szybko i łatwo oszukać zagubionego pilota. Być może pilot będzie miał również wbudowany głośnik do odtwarzania specjalnego dźwięku, który wyślemy za pomocą aplikacji Lokalizator.

Bardzo fajny pomysł.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry