fly

„Nowe etui Apple są okropne”: Cała prawdę o FineWoven

Podczas ostatniej konferencji, firma Apple zaprezentowała swoje najnowsze akcesoria z materiału FineWoven, który miał zastąpić poprzednie etui skórzane.

Zapowiadane jako “luksusowe i trwałe”, te futerały na smartfony doczekały się jednak nieprzychylnych opinii w pierwszych recenzjach. Eksperci z portalu The Verge, po tygodniu testów, sformułowali dość surowy werdykt, nazywając je “okropnymi”.

Wprowadzenie materiału FineWoven miało być odpowiedzią na potrzeby konsumentów szukających lekkiego i wytrzymałego produktu. Jednakże, recenzenci natrafili na kilka znaczących problemów. Przede wszystkim, materiał ten okazał się być podatny na zarysowania i ślady pozostawiane przez paznokcie czy inne twarde przedmioty. Co gorsza, te defekty nie zanikały z biegiem czasu, co podważa koncepcję “trwałości” promowaną przez producenta.

„Nowe etui Apple są okropne”: Cała prawdę o FineWoven ciekawostki jakoś etui FineWoven, etui FineWoven, czy warto kupić FineWoven, co to jest FineWoven  Podczas ostatniej konferencji, firma Apple zaprezentowała swoje najnowsze akcesoria z materiału FineWoven, który miał zastąpić poprzednie etui skórzane. fly 1

Nie tylko etui spotkało się z krytyką. MagSafe, kolejny dodatek wykonany z tego samego materiału, również nie zyskał przychylności testujących. W przypadku tego akcesorium, uwagę zwrócono na wytarcia i odpryski włókien, które pojawiły się niemal od razu po wyjęciu z opakowania. To postawiło pod znakiem zapytania jakość wykonania oraz trwałość tego komponentu.

Równie istotny jest fakt, że te nowe akcesoria nie są tanie. Cena detaliczna futerałów wynosi 59 dolarów, co wydaje się dość wysoką kwotą, za produkt, który nie spełnia swojej podstawowej funkcji: ochrony urządzenia i zachowania estetyki przez dłuższy okres czasu.

Jak widzicie, pierwsze recenzje akcesoriów FineWoven od Apple nie napawają optymizmem. Zarówno etui na smartfony, jak i dodatki MagSafe, zdają się nie spełniać obietnic producenta w zakresie jakości i trwałości. Klienci zainteresowani zakupem tych produktów powinni zatem zastanowić się dwa razy, zanim zdecydują się na wydanie sporej sumy pieniędzy.

Zapraszamy także do zapoznania z wpisem w którym przedstawiliśmy nasze pierwsze wrażenia z użytkowania iPhone 15 pro. Link znajdziecie poniżej.

A co wy o tym sądzicie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tym wpisem lub napiszcie na naszym koncie na X (dawny Twitter).

Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 142

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top