OneTech07.06.2020
Nowe informacje o funkcji monitorowania snu w Apple Watch

Funkcja monitorowania snu w Apple Watch ma być jedną z wielu nowości jakie pojawią się w watchOS 7. Dziś w sieci za sprawą użytkownika Fudge pojawiły się nowe informacje na temat tejże funkcji.

Według informacji nowa funkcja monitorowania snu w zegarku Apple Watch zostanie oficjalnie zademonstrowana już 22 czerwca na WWDC 2020. Nowość będzie działać w następujący sposób.

Jak działa funkcja monitorowania snu w Apple Watch

W momencie aktywacji trybu, zegarek włączy również tryb Nie przeszkadzać, który sprawi, że ekran zostanie zablokowany i przyciemniony.

Skrót do nowej funkcji monitorowania snu pojawi się w Centrum sterowania Apple Watch.

By skorzystać z nowości bateria w Apple Watch będzie musiał mieć co najmniej 30%.

Jeśli zegarek wykryje ruch, zaoferuje wyjście z trybu i wyłączenie alarmu.

Ponadto „informator” udostępnił także identyfikatory (identyfikator modelu) smartfonów iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, a także czterech modeli Apple Watch Series 6 (40 i 44 mm, GPS / LTE) oraz nowego dekodera Apple TV z układem A12X.

Fudge zamieścił w sieci także identyfikatory dziesięciu modeli iPad, ale niestety nie jest jeszcze jasne, do których produktów należą.

Apple prawdopodobnie przedstawi zaktualizowanego iPada i iPada Air jesienią 2020 roku, a inne modele na początku 2021 roku.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl