Nowe iPady i iPod touch w kodzie iOS 12.2 beta polecane, ciekawostki   W udostępnionej na początku tygodnia pierwszej becie iOS 12.2 znaleziono informacje, które potwierdzają prace giganta z Cupertino nad nowymi iPadami oraz iPod touch. ipody

Nowe iPady i iPod touch w kodzie iOS 12.2 beta

W udostępnionej na początku tygodnia pierwszej becie iOS 12.2 znaleziono informacje, które potwierdzają prace giganta z Cupertino nad nowymi iPadami oraz iPod touch.

W kodzie iOS 12.2 beta 1 znaleziono identyfikatory modeli nowego iPada i iPoda Touch. Wygląda więc na to, że Apple już wkrótce udostępni odświeżonego iPoda touch oraz nowe iPady.

Nowe iPady i iPod touch w kodzie iOS 12.2 beta polecane, ciekawostki   W udostępnionej na początku tygodnia pierwszej becie iOS 12.2 znaleziono informacje, które potwierdzają prace giganta z Cupertino nad nowymi iPadami oraz iPod touch. iPad 1

W sumie w kodzie iOS 12.2 znaleziono cztery modele tabletów i są to dwie wersje z modułem komórkowym na pokładzie i dwie bez.

Nowe iPady i iPod touch w kodzie iOS 12.2 beta polecane, ciekawostki   W udostępnionej na początku tygodnia pierwszej becie iOS 12.2 znaleziono informacje, które potwierdzają prace giganta z Cupertino nad nowymi iPadami oraz iPod touch. iPod 1

Deweloperom udało się również znaleźć odniesienie do iPod touch 7-gen. Wydaje się to niewiarygodne, ale wygląda na to, że ten produkt naprawdę ujrzy światło.

Kiedy nowe produkty zostaną zaprezentowane? Najprawdopodobniej nowe iPady, iPod touch, a także AirPods 2 zostaną zaprezentowane na specjalnej wiosennej prezentacji Apple.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top