iphone13

Nowe iPady, MacBooki i iPhone’y będą mniej podatne na zarysowania

Jak się okazuje, Apple planuje używać stopów tytanu do produkcji iPada. W przyszłości MacBooki i iPhone’y mogą również otrzymać obudowy ze stopu tytanu.

W porównaniu ze stalą nierdzewną stopy tytanu są twardsze i bardziej odporne na zarysowania. Firma Apple opracowała także specjalny proces piaskowania, trawienia, który może nadać tytanowej powłoce błyszczące wykończenie, czyniąc ją bardziej atrakcyjną. Apple bada również możliwość zastosowania cienkich powłok tlenkowych na powierzchniach w celu rozwiązania problemów związanych z odciskami palców.

Nowe iPady, MacBooki i iPhone’y będą mniej podatne na zarysowania ciekawostki tytanowe wykonczenie, tytan, iphone z tytanu, iPhone, iPad  Jak się okazuje, Apple planuje używać stopów tytanu do produkcji iPada. W przyszłości MacBooki i iPhone’y mogą również otrzymać obudowy ze stopu tytanu. ipadmini 7

Ten materiał po raz pierwszy pojawi się w iPadzie nowej generacji. Powodem, dla którego firma nie planuje jeszcze używać go w iPadzie Pro, jest to, że urządzenie obsługuje ładowanie bezprzewodowe. A co z iPhone? W iPhone materiał pojawi się najprawdopodobniej tylko w centralnej metalowej ramce. Tył urządzenia nadal pozostanie szklany ze względu na ładowanie bezprzewodowe.

Wcześniej informowano, że produkcja iPadów w ciągu ostatnich dwóch miesięcy została zmniejszona o 50%. Co więcej, nawet komponenty, które pierwotnie były przeznaczone dla starszych modeli iPhone’a, są teraz używane w iPhone 13.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top