iphone13pro

Nowe iPhone’y otrzymają funkcję ładowania przez ekran

Podobno nowe iPhone’y i iPady wkrótce otrzymają funkcję, która pozwala na ładowanie akcesoriów przez ekran. Ta informacja pojawiła się w patencie złożonym w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych.

Rysunki patentowe potwierdzają, że ładowanie bezprzewodowe będzie działać po jednej stronie ekranu, jednocześnie zachowując funkcjonalność drugiej strony. Nie jest jednak jeszcze jasne, czy będzie można korzystać ze smartfona lub tabletu podczas ładowania akcesoriów.

Nowe iPhone’y otrzymają funkcję ładowania przez ekran ciekawostki ladowanie przez ekran, iPhone 14 Pro, iPhone 14  Podobno nowe iPhone'y i iPady wkrótce otrzymają funkcję, która pozwala na ładowanie akcesoriów przez ekran. Ta informacja pojawiła się w patencie złożonym w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych. AirPods

Ta funkcja obsługuje tylko ładowanie akcesoriów, takich jak AirPods, Apple Watch i Apple Pencil. Przyda się więc w sytuacjach, gdy Twoje słuchawki lub smartwatch niespodziewanie się rozładowują.

Ponadto podobno nadchodzący iPhone 14 ma być pozbawiony gniazda SIM, więc do łączności będą obsługiwane tylko karty eSIM.

Wcześniej krążyły plotki, że Apple planuje usunąć także port Lightning ze smartfonów, ale na ten ruch chyba będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry