Nowe kupony rabatowe dostępne w aplikacji Kupony McDonalds polecane, gry-i-aplikacje Przecena, Promocja, McDonalds Kupony, McDonalds, kupony, iPhone, AppStore, Apple, App Store, Aplikacja, apka  Kupony McDonalds jest jedną z kilku aplikacji dostępnych w App Store, która zawiera wszystkie aktualne kupony rabatowe/promocyjne do wykorzystania w Polskich restauracjach sieci McDonald's. Mc1 1300x700

Nowe kupony rabatowe dostępne w aplikacji Kupony McDonalds

Kupony McDonalds jest jedną z kilku aplikacji dostępnych w App Store, która zawiera wszystkie aktualne kupony rabatowe/promocyjne do wykorzystania w Polskich restauracjach sieci McDonald’s.

Może nie wszyscy z Was wiedzą, ale od kilku godzin w aplikacji dostępne są nowe kupony rabatowe, dzięki którym możecie sporo zaoszczędzić za zakupach w McDonlads. Łącznie nowych kuponów jest aż 27! Najnowsza oferta ważna do 18.10.2016 roku.

Nowe kupony rabatowe dostępne w aplikacji Kupony McDonalds polecane, gry-i-aplikacje Przecena, Promocja, McDonalds Kupony, McDonalds, kupony, iPhone, AppStore, Apple, App Store, Aplikacja, apka  Kupony McDonalds jest jedną z kilku aplikacji dostępnych w App Store, która zawiera wszystkie aktualne kupony rabatowe/promocyjne do wykorzystania w Polskich restauracjach sieci McDonald's. MCdonalds

Jak używać aplikacji? Jest to bardzo proste. Wystarczy wybrać właściwy kupon w kasie przy składaniu zamówienie pokazać go na ekranie swojego iPhone. Kupony można wykorzystywać wielokrotnie! Gorąco polecamy.

[app 635896542]

Jeśli chcecie mieć dostęp do kuponów w Apple Watch to polecamy poniższą aplikację Kupony do McDonalds.

[app 787391923]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top