Nowe MacBooki pojawią się w tym roku ze zmienionymi zawiasami ciekawostki nowe MacBooki, MacBook, Apple, 2016  Jeszcze w tym roku poznamy nowe MacBooki, nad którymi obecnie pracuje Apple, a ostatni raport zdradza wiele informacji o zmianach we wzornictwie w porównaniu do poprzedników. macbook

Nowe MacBooki pojawią się w tym roku ze zmienionymi zawiasami

Jeszcze w tym roku poznamy nowe MacBooki, nad którymi obecnie pracuje Apple, a ostatni raport zdradza wiele informacji o zmianach we wzornictwie w porównaniu do poprzedników.

Według DigiTimes koncern z Cupertino podjął współpracę z Amphenol, aby stworzyć nowe zawiasy oparte o wtryskowe formowanie metali. Pozwoli to na zastosowanie cieńszej obudowy, do czego bez wątpienia zmierzają Amerykanie. Odświeżone modele powinny pojawić się na półkach sklepowych w drugiej połowie bieżącego roku.

Nowe MacBooki pojawią się w tym roku ze zmienionymi zawiasami ciekawostki nowe MacBooki, MacBook, Apple, 2016  Jeszcze w tym roku poznamy nowe MacBooki, nad którymi obecnie pracuje Apple, a ostatni raport zdradza wiele informacji o zmianach we wzornictwie w porównaniu do poprzedników. macbook pro concept 3

Poza tym wygląda na to, że MacBook Air zostanie zastąpiony 12 – calowym modelem, a w ofercie pozostaną obydwa modele Pro (13,3? i 15,6?) bazujące na konstrukcji MacBooka Retina. Wygląda na to, że Apple prawdopodobnie uszczupli portfolio, ale nie ma żadnego potwierdzenia tej rewelacji, więc trzeba poczekać do prezentacji.

DigiTimes nie słynie z dokładnych i rzetelnych raportów związanych z Apple, ale nic nie wydaje się w obecnym raporcie podejrzane. Tak czy owak, w Cupertino na pewno rozmyślają, jak odciążyć modele Pro, a skutki tego poznamy już niedługo.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry