Nowe MacBooki Pro i Mac mini z czipem M1X w listopadzie polecane, ciekawostki MacBook pro M1X, mac mini m1X  Informator DylanDKT zamieścił na Twitterze wiadomość o nadchodzących MacBookach Pro, które ukażą się jeszcze w tym roku. MacBookPro

Nowe MacBooki Pro i Mac mini z czipem M1X w listopadzie

Informator DylanDKT zamieścił na Twitterze wiadomość o nadchodzących MacBookach Pro, które ukażą się jeszcze w tym roku.

Według DylanDKT, nowe 14- i 16-calowe MacBooki Pro z chipem M1X pojawią się w ofercie firmy Apple w październiku i listopadzie 2021 roku. Wraz z nimi gigant z Cupertiwno zaprezentuje zaktualizowanego Maca mini z czipem M1X. Należy zauważyć, że Dylan już jesienią 2020 roku pisał na Twitterze o nowych laptopach Apple, które mają pojawić się właśnie w czwartym kwartale 2021 roku.

Oczekuje się, że nowy MacBook Pro otrzyma nowy design z płaskimi krawędziami, mniejszymi ramkami, gniazdem na kartę SD, ładowaniem magnetycznym i portem HDMI.

W innych tweetach Dylan zauważył, że Apple wkrótce porzuci bazowego 13-calowego MacBooka Pro z M1 na rzecz MacBooka Air, który otrzyma aktualizację w 2022 roku.

DylanDKT był jedynym informatorem, który przewidział wydanie iMaca i iPada Pro opartego na M1 na pół roku przed ich ogłoszeniem, więc może mieć rację również co do nowego MacBooka Pro.

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry