Nowe MacBooki Pro otrzymają obsługę kart SD UHS-II polecane, ciekawostki SD UHS-II, MacBook Pro, karta pamięci  Dla wielu użytkowników obecnych MacBooków Pro jednym chyba z największych problemów jest brak gniazda na kartę pamięci. Ale liczne plotki wskazują, że nowe modele z nowym procesorem Apple otrzymają taki slot.  MacBookPro 1

Nowe MacBooki Pro otrzymają obsługę kart SD UHS-II

Dla wielu użytkowników obecnych MacBooków Pro jednym chyba z największych problemów jest brak gniazda na kartę pamięci. Ale liczne plotki wskazują, że nowe modele z nowym procesorem Apple otrzymają taki slot.

Najnowsze doniesienia mówią o tym, że MacBook Pro z czipem M1X będzie wyposażony w slot na karty SD UHS-II. Przypomnijmy, że ten standard implikuje szybkość transmisji danych do 312 MB/s. Biorąc pod uwagę współczesne formaty nagrywania wideo i rozmiar wynikowych plików, ta prędkość na pewno zadowoli użytkowników.

Nowe MacBooki Pro otrzymają obsługę kart SD UHS-II polecane, ciekawostki SD UHS-II, MacBook Pro, karta pamięci  Dla wielu użytkowników obecnych MacBooków Pro jednym chyba z największych problemów jest brak gniazda na kartę pamięci. Ale liczne plotki wskazują, że nowe modele z nowym procesorem Apple otrzymają taki slot.  Macbook 2

Nowe MacBooki Pro będą pierwszymi komputerami przenośnymi Apple obsługującymi karty SD UHS-II, ale nie pierwszymi, które obsługują ten standard. Kart te były już bowiem obsługiwane przez wycofane już iMaki Pro oraz 27-calowe iMaki.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry