Nowe MacBooki zarejestrowane bazie w EEC polecane, ciekawostki baza EEC, Apple  Apple dodało do Eurasian Economic Commission (EEC) siedem nowych MacBooków, które prawdopodobnie zaprezentowane zostaną pod koniec roku. Macbook 1

Nowe MacBooki zarejestrowane bazie w EEC

Apple dodało do Eurasian Economic Commission (EEC) siedem nowych MacBooków, które prawdopodobnie zaprezentowane zostaną pod koniec roku.

Rejestracja w tej bazie danych jest wymagana do sprzedaży urządzeń w Rosji, Armenii, Białorusi, Kazachstanie i Kirgistanie.

Nowe MacBooki zarejestrowane bazie w EEC polecane, ciekawostki baza EEC, Apple  Apple dodało do Eurasian Economic Commission (EEC) siedem nowych MacBooków, które prawdopodobnie zaprezentowane zostaną pod koniec roku. macbook1

Dokument wymienia urządzenia z następującymi numerami: A2141, A2147, A2158, A2159, A2179, A2182 i A2251. Najprawdopodobniej są to różne wersje tego samego komputera.

Być może Apple przygotowuje się do wydania 16-calowego MacBooka Pro – plotki na temat tego urządzenia w sieci pojawiają się już od dłuższego czasu. Może to być także nowa generacja 12-calowych MacBooków, które nie zostały zaktualizowane od czerwca 2017 roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry