Nowe oprogramowanie 3A283 aktywuje opcję dźwięku przestrzennego w AirPods Pro polecane, ciekawostki iOS 14, dzwiek przestrzenny, AirPods  Jest dokładnie tak jak pisaliśmy kilka minut temu. Nowe oprogramowanie układowe 3A283, które wydane zostało kilkanaście minut temu dla AirPods Pro aktywuje opcję dźwięku przestrzennego w iOS 14. dziek 1

Nowe oprogramowanie 3A283 aktywuje opcję dźwięku przestrzennego w AirPods Pro

Jest dokładnie tak jak pisaliśmy kilka minut temu. Nowe oprogramowanie układowe 3A283, które wydane zostało kilkanaście minut temu dla AirPods Pro aktywuje opcję dźwięku przestrzennego w iOS 14.

Funkcja pojawia się w opcjach AirPods Pro obok opcji kontrolowania hałasu. Widzicie to na poniższych screenach.

Nowe oprogramowanie 3A283 aktywuje opcję dźwięku przestrzennego w AirPods Pro polecane, ciekawostki iOS 14, dzwiek przestrzenny, AirPods  Jest dokładnie tak jak pisaliśmy kilka minut temu. Nowe oprogramowanie układowe 3A283, które wydane zostało kilkanaście minut temu dla AirPods Pro aktywuje opcję dźwięku przestrzennego w iOS 14. dzwiek przestrzenny

Jeśli nie wiecie jak uaktualnić oprogramowanie w swoich słuchawkach AirPods to zapraszamy to tego wpisu, a jeśli chcesz zainstalować na swoim iPhone, iPad najnowszy system iOS 14, to szczegółową instrukcję znajdziecie poniżej.

Jak zainstalować zwykłą i publiczna betę iOS 14

Efekt dostępny jest w większości filmów w Apple TV+. My testowaliśmy działanie oglądając film “Misja Greyhound” i działa to naprawdę fajnie. Dźwięk słychać z tego miejsca w którym jest iPhone czy iPad nawet podczas przekręcania głowy w prawo czy w lewo.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry