ipad

Nowe plotki na temat iPad Pro 2024

Najnowsze doniesienia sugerują, że iPad Pro 2024, który zostanie wydany w przyszłym roku zaoferuje szereg atrakcyjnych funkcji i usprawnień.

Poniżej przedstawiamy kluczowe informacje o nadchodzących modelach iPad Pro, włączając specyfikacje techniczne, wygląd, akcesoria i więcej.

Nowe plotki na temat iPad Pro 2024 ciekawostki wyświetlacz, USB-C, technologia, specyfikacje techniczne, przecieki, procesor M3, Magic Keyboard, iPad Pro, innowacje, design, Apple Pencil 3, Apple, 2024, 12-rdzeniowa GPU, @MajinBuOfficial  Najnowsze doniesienia sugerują, że iPad Pro 2024, który zostanie wydany w przyszłym roku zaoferuje szereg atrakcyjnych funkcji i usprawnień. ipad1

Odświeżony wygląd i warianty rozmiarowe

Zgodnie z zaufanymi źródłami, nadchodząca seria iPad Pro będzie miała odnowiony wygląd z bardziej wąskimi ramkami. Prawdopodobnie pojawią się trzy wersje rozmiarowe: 11-calowa, 12,9-calowa oraz niecodzienny model 14,1-calowy. Informacje o wersji 14-calowej pojawiały się w sieci już wcześniej, co dodaje im wiarygodności.

Specyfikacja technologiczna

Ostatnie przecieki dotyczące specyfikacji technicznych wskazują, że nowe modele iPad Pro będą wyposażone w procesor M3 z 12-rdzeniową GPU i 8 GB pamięci RAM. Apple wcześniej używało układów serii M w iPadach Pro, więc kontynuacja tej linii jest oczekiwana

Jakość ekranu i jasność

Wyświetlacz nowych iPadów Pro prezentuje się jako jeden z kluczowych elementów. Model 14,1-calowy ma oferować jasność aż do 3000 nitów, co znacznie przewyższa obecne modele iPad Pro z M2 (1600 nitów) oraz iPhone 15 Pro z OLED (2000 nitów). To zapowiada doskonałą jakość obrazu.

Innowacyjne akcesoria

Apple planuje wprowadzenie nowych akcesoriów, w tym Apple Pencil 3 z “magnetycznymi wymiennymi końcówkami”. Dodatkowo wspomniano o nowej klawiaturze Magic Keyboard z aluminium, wyposażonej w dwa porty USB-C, co może oznaczać istotne zmiany w sposobie połączenia klawiatury z iPadem.

Kontrowersje i wiarygodność źródeł

Należy jednak pamiętać, że są to jedynie plotki, a źródło tych przecieków, @MajinBuOfficial, miał wcześniej problemy z wiarygodnością. W tym konkretnym przypadku nawet samo źródło radzi ostrożność co do prawdziwości tych doniesień. Znani analitycy rynku, tacy jak Mark Gurman, także wyrażają sceptycyzm. Warto zatem podchodzić do tych informacji z rezerwą i czekać na oficjalne potwierdzenie od Apple.

A co wy o tym sądzicie? Ktoś z was czeka na nowego iPada Pro? Dajcie tradycyjnie znać w komentarzach lub napiszcie na naszym koncie na X – dawny Twitter. Link do naszego profilu znajdziecie na górze strony.

Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 169

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top