iphone14pro

Nowe plotki na temat iPhone 14 Pro i AirPods Pro 2

iPhone 14 Pro i AirPods 2 to nowe urządzenia Apple, które mają pojawić się w tym roku. Kilka godzin temu w sieci pojawiły się nowe plotki na ich temat.

Jak się okazuje procesor Apple A16 nowej generacji będzie dostępny wyłącznie w telefonach iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max, przynajmniej według tajwańskiej firmy badawczej TrendForce.

Źródło potwierdza, że tej jesieni firma Apple wprowadzi na rynek cztery nowe iPhone’y, ale tylko modele Pro będą wyposażone w najnowszy procesor firmy. Plotka ta potwierdza to, co analityk Kuo powiedział kilka miesięcy temu, więc jest rzeczywiście prawdopodobne, że “zwykłe” modele iPhone’ 14 będą nadal wyposażone w układ A15 lub jego nieco ulepszony wariant.

Nowe plotki na temat iPhone 14 Pro i AirPods Pro 2 ciekawostki iphone 14 pro max premiera, iPhone 14 Pro Max, iphone 14 pro aparat, iPhone 14 Pro, airpods pro 2022, AirPods Pro 2-gen, airpods pro 2 release date, AirPods Pro 2 kiedy, airpods pro 2 generacja, AirPods Pro 2  iPhone 14 Pro i AirPods 2 to nowe urządzenia Apple, które mają pojawić się w tym roku. Kilka godzin temu w sieci pojawiły się nowe plotki na ich temat. AirPodsPro2

Jeśli chodzi o słuchawki AirPods Pro 2, prawdopodobnie będą one bardzo podobne do obecnego modelu, w przeciwieństwie do innych plotek, które pojawiły się w ostatnich miesiącach.

Z pewnością nowe słuchawki AirPods Pro będą wyposażone w czujniki wykrywające skórę, które były już w modelu AirPods 3 i które będą w stanie zapobiec aktywacji wkładki dousznej i rozpoczęciu odtwarzania w przypadku kontaktu z różnymi powierzchniami. Wygląda na to, że aby zintegrować nowe czujniki z trzonem, firma Apple wolała nie rewolucjonizować konstrukcji następnych słuchawek AirPods Pro, dzięki czemu będzie ona praktycznie identyczna jak w przypadku obecnych modeli.

W przeszłości kilku analityków mówiło o słuchawkach AirPods Pro 2 bez trzpienia i o jeszcze bardziej minimalistycznej konstrukcji. Co o tym sądzisz?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry