iphone15pro

Nowe potwierdzenia: iPhone 15 Pro z najlepszym skanerem LiDAR

W najnowszym raporcie od analityków Barclays pojawiły się informacje potwierdzające obecność ulepszonego skanera LiDAR w iPhone 15 Pro i 15 Pro Max.

Według raportu, firma Sony będzie odpowiedzialna za dostarczenie większości, jeśli nie wszystkich, komponentów skanera LiDAR dla tych modeli.

To kolejne potwierdzenie w ciągu ostatnich kilku tygodni, że Sony zastąpi dotychczasowych dostawców, Lumentum i WIN Semiconductors i będzie wyłącznym dostawcą komponentów do skanerów LiDAR w iPhone’ach 15 Pro. Ming-Chi Kuo, ceniony analityk związany z Apple, już wcześniej wspominał, że rozwiązanie Sony będzie bardziej wydajne energetycznie i może działać lepiej bez większego wpływu na żywotność baterii.

iPhone’y 15 Pro będą miały najlepszy skaner LiDAR

Nowe potwierdzenia: iPhone 15 Pro z najlepszym skanerem LiDAR ciekawostki ulepszony lidar w iPhone 15 pro, specyfikacja iPhone 15 Pro, premiera iPhone 15 pro max, kiedy premiera iPhone 15 pro, iphone 15 pro max ultra, iphone 15 pro max kiedy, iphone 15 pro max 256gb, iPhone 15 Pro kiedy, iphone 15 pro  W najnowszym raporcie od analityków Barclays pojawiły się informacje potwierdzające obecność ulepszonego skanera LiDAR w iPhone 15 Pro i 15 Pro Max. iPhone12Pro aparat

Skaner LiDAR, który zadebiutował w modelach iPhone 12 Pro w 2020 roku, umożliwia mierzenie odległości światła oraz rejestrowanie informacji o głębokości. Ulepszony skaner LiDAR może znacznie poprawić jakość zdjęć w trybie nocnym oraz autofokus aparatu. Jest również bardzo przydatny w aplikacjach rzeczywistości rozszerzonej, które zyskują na popularności w ostatnich latach.

Nowy LiDAR jest jednym z najważniejszych ulepszeń, jakie zostaną wprowadzone w nowych modelach iPhone’ów. Poza tym, spodziewa się, że iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max będą wyposażone w wiele innych innowacyjnych funkcji i technologii, które zwiększą wydajność i funkcjonalność tych urządzeń.

Choć Apple nie podało jeszcze oficjalnej daty premiery nowych modeli iPhone’ów, oczekuje się, że będą one wprowadzone na rynek jeszcze w tym roku. W każdym razie, pojawiające się coraz częściej informacje i przecieki sugerują, że użytkownicy będą mogli się spodziewać rewolucyjnych ulepszeń w nowych iPhone’ach, w tym ulepszonego skanera LiDAR.

Data premiery i rozpoczęcia sprzedaży iPhone serii 15

Nowe potwierdzenia: iPhone 15 Pro z najlepszym skanerem LiDAR ciekawostki ulepszony lidar w iPhone 15 pro, specyfikacja iPhone 15 Pro, premiera iPhone 15 pro max, kiedy premiera iPhone 15 pro, iphone 15 pro max ultra, iphone 15 pro max kiedy, iphone 15 pro max 256gb, iPhone 15 Pro kiedy, iphone 15 pro  W najnowszym raporcie od analityków Barclays pojawiły się informacje potwierdzające obecność ulepszonego skanera LiDAR w iPhone 15 Pro i 15 Pro Max. iPhone15Pro 3

W sieci mówi się, że światowa premiera nowych smartfonów Apple jest ustalona na 22 września. Zamówienia przedpremierowe na iPhone’y serii 15 mają ruszyć tydzień wcześniej – w piątek, 15 września. Jeśli chodzi o prezentacje samych telefonów, to ma ona odbyć się albo we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września.

Co o tym myślicie? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach!

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top