m2pro

Nowe procesory Apple zostały porównane ze wszystkimi innymi układami firmy

Firma Apple zaprezentowała nowe chipy w zeszłym tygodniu wraz z nowym Mac mini i MacBook Pro. Dziś porównany ich moc z innymi procesorami firmy.

Porównanie pokazało, że M1 Ultra to wciąż najszybszy chip Apple’a. Zarówno 48-rdzeniowe, jak i 64-rdzeniowe warianty wciąż pozostawiają w tyle nawet M2 Max. M1 Max znajduje się pomiędzy dwoma wariantami M2 Pro.

Nowe procesory Apple zostały porównane ze wszystkimi innymi układami firmy ciekawostki m2 pro, M2 Max, Apple  Firma Apple zaprezentowała nowe chipy w zeszłym tygodniu wraz z nowym Mac mini i MacBook Pro. Dziś porównany ich moc z innymi procesorami firmy. test

Dla przuypomeninia dodamy, że układ M2 Pro w MacBook Pro, jest on dostępny w maksymalnej konfiguracji z maksymalnie 12-rdzeniowym procesorem, 19-rdzeniowym GPU i do 32 GB zunifikowanej pamięci.

Mocniejszy układ M2 Max można skonfigurować z maksymalnie 12-rdzeniowym procesorem, maksymalnie 38-rdzeniowym procesorem graficznym, a przede wszystkim do 96 GB zunifikowanej pamięci, co jest ogromną nowością. Oczywiście oba te układy gwarantują świetną wydajność, a przede wszystkim wydajność, do której w Apple Silicon po prostu jesteśmy przyzwyczajeni. Jeśli chodzi o Neural Engine, wszystkie warianty oferują 16 rdzeni. Oba wspomniane układy są wykonane w procesie produkcyjnym 5 nm drugiej generacji.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top