WWDC22

Nowe przepisy anty-COVID dla gości zaproszonych na WWDC22

Programiści, którzy zostali zaproszeni do udziału na żywo w konferencji WWDC 6 czerwca w Apple Park w Cupertino, będą musieli przestrzegać bardziej rygorystycznych zasad zapobiegania COVID.

W wiadomościach e-mail wysłanych w ostatnich godzinach firma Apple poinformowała programistów, że będą musieli nosić maski N95 w pomieszczeniach zamkniętych oraz że na dzień przed imprezą należy wykonać zatwierdzony przez FDA negatywny test na obecność antygenu COVID. Przed przyjazdem do Apple Park uczestnicy będą musieli przesłać negatywne wyniki testów do portalu Apple.

Nowe przepisy anty-COVID dla gości zaproszonych na WWDC22 ciekawostki WWDC22, wwdc 2022, covid  Programiści, którzy zostali zaproszeni do udziału na żywo w konferencji WWDC 6 czerwca w Apple Park w Cupertino, będą musieli przestrzegać bardziej rygorystycznych zasad zapobiegania COVID. WWDC2022

Są to zaktualizowane zasady sprzed kilku dni, odzwierciedlające wzrost liczby przypadków COVID w Kalifornii, który nastąpił w ostatnim czasie. Przed wprowadzeniem tej zmiany firma Apple wymagała negatywnego testu na trzy dni przed wydarzeniem i informowała, że maski są tylko opcjonalne. Firma Apple zapewniła deweloperów, że podczas imprezy dostępne będą stanowiska do odkażania rąk oraz że powierzchnie i obszary wspólne będą regularnie sprzątane.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry