iPhone 15 Pro

Nowe szczegóły dotyczące Apple Glass i iPhone 15 Pro

Nowe plotki potwierdzają, że firma Apple pracuje nad okularami AR, aby zaprezentować je szerokiej publiczności w 2024 roku. Są też nowe doniesienia na temat iPhone 15 Pro.

Gogle  do rzeczywistości mieszanej mają pojawić się między końcem 2022 a początkiem 2023 roku, to już wiemy. Jeśli chodzi o Apple Glass to niestety będziemy musieli poczekać na ten gadżet od Apple jeszcze troszkę poczekać. Okulary giganta z Cupertino mają zostać zaprezentowane dopiero w 2024 roku.

Według analityka firmy Haitong Intl Tech Research, Jeffa Pu, firma Apple rozpoczęła właśnie fazę projektowania tego modelu, który będzie wyglądał jak prawdziwe urządzenie do noszenia, ponieważ będzie przypominał zwykłe okulary korekcyjne/słoneczne.

W przeciwieństwie do gogli, Apple Glass będą zawierać tylko funkcje AR, a nie wirtualnej rzeczywistości. Premiera okularów spodziewana jest w drugiej połowie 2024 r., natomiast pierwszy prototyp może być gotowy do końca tego roku.

Nowe szczegóły dotyczące Apple Glass i iPhone 15 Pro ciekawostki iphone 15 pro, Apple Glass  Nowe plotki potwierdzają, że firma Apple pracuje nad okularami AR, aby zaprezentować je szerokiej publiczności w 2024 roku. Są też nowe doniesienia na temat iPhone 15 Pro. okulary Apple

Oczekuje się, że w wyświetlaczu Apple Glass zostanie zastosowana technologia falowodowa firm Corning i Hoya, która zapewni wysoką jakość obrazu w rzeczywistości rozszerzonej.

Oprócz wzmianki o Apple Glass AR, Jeff Pu dodał, że iPhone 15 Pro będzie wyposażony w obiektyw peryskopowy. Nie jest jeszcze jasne, czy ta innowacja zostanie zastosowana w obu modelach Pro, czy tylko w telefonie iPhone 15 Pro Max.

Obiektyw peryskopowy wykorzystuje pojedyncze zwierciadło do zaginania światła pod kątem 90 stopni. Po lewej stronie znajduje się konwencjonalny obiektyw zmiennoogniskowy, w którym wszystkie elementy muszą być dopasowane do głębokości smartfonu. Po prawej stronie znajduje się obiektyw peryskopowy, który pozwala znacznie zwiększyć długość obiektywu, ponieważ głębokość telefonu nie będzie już problemem. Oznacza to większy zoom optyczny.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top