watchos10

Nowe szczegóły dotyczące systemu watchOS 10

Według Bloomberga, nowy system dla Apple Watch – watchOS 10, będzie posiadał wiele nowych funkcji i usprawnień, które mają całkowicie zmienić sposób interakcji z zegarkiem.

Jednym z kluczowych elementów mających wprowadzić odmianę w interfejsie jest możliwość dodawania widżetów. Mark Gurman, analityk i informator Bloomberga, ujawnił, że w przyszłej wersji systemu operacyjnego widżety będą najważniejszą innowacją.

Gurman porównał widżety na Apple Watch do tych znanych z iOS 14 i późniejszych wersji systemu operacyjnego. Użytkownicy będą mieli możliwość tworzenia stosów z różnymi widżetami i przewijania ich na ekranie głównym. Nowy interfejs będzie podobny do tarczy zegarka Siri, która została wprowadzona po raz pierwszy w systemie watchOS 4, ale użytkownicy będą mogli go nakładać na inne elementy. Jednak to nie wszystko.

Widgety w systemie watchOS 10

Nowe szczegóły dotyczące systemu watchOS 10 ciekawostki zmiany, widzety, watchos 10 supported devices, watchos 10 series 4, watchos 10 rumors, watchos 10 release date, watchos 10 leaks, watchos 10 features, watchos 10 concept, watchos 10 beta, watchOS 10, tarcza zegarka, personalizacja, interfejs, interakcja, innowacje, funkcje, Digital Crown, Apple Watch, Aplikacje  Według Bloomberga, nowy system dla Apple Watch - watchOS 10, będzie posiadał wiele nowych funkcji i usprawnień, które mają całkowicie zmienić sposób interakcji z zegarkiem. siri aw

Inżynierowie Apple pracują również nad nowymi funkcjami dla wbudowanych fizycznych przycisków zegarka, a także dla Digital Crown. Według Gurmana, przyciski te pozwolą użytkownikom zarządzać widżetami w bardziej intuicyjny sposób. Oznacza to, że użytkownicy będą mieli więcej możliwości personalizacji i dostosowywania swojego zegarka do własnych potrzeb.

Warto zauważyć, że Gurman uważa, że jednym z powodów, dla których Apple zdecydowało się na takie zmiany w interfejsie, jest fakt, że aplikacje na Apple Watch nie spełniają swojej roli. Widżety mają być rozwiązaniem tego problemu, ponieważ pozwalają na szybsze i łatwiejsze korzystanie z funkcji zegarka, bez konieczności wchodzenia do poszczególnych aplikacji.

Co więcej, Gurman spekuluje, że nowy interfejs zegarka będzie podobny do tarczy zegarka, co będzie oznaczać bardziej intuicyjne i naturalne korzystanie z zegarka. To również pozwoli użytkownikom na łatwiejsze zrozumienie funkcji, a co za tym idzie, na większe wykorzystanie możliwości urządzenia.

Wiele osób z niecierpliwością oczekuje premierowego pokazu nowego systemu operacyjnego watchOS 10 i liczy na to, że Apple wreszcie spełni ich oczekiwania i wprowadzi zmiany, które ułatwią korzystanie z zegarka. Przykładając dużą wagę do wprowadzanych zmian, Apple wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, którzy oczekują od firmy wciąż nowych rozwiązań i usprawnień.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 102

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top