iphone15pro

Nowe szczegóły na temat przycisku Action, który pojawi się w iPhone 15 Pro

Apple planuje wprowadzić w iPhone 15 Pro wiele nowości. Jedną z nich jest zastąpienie przycisku wyciszania konfigurowalnym przyciskiem “Action”.

Przyciski zwiększania głośności i zasilania nie będą już używane do wyłączania urządzenia ani wymuszania jego ponownego uruchomienia, a kombinacja zostanie zmieniona na przycisk “Action” i zasilania.

Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownicy iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max będą mieli łatwiejszy dostęp do przycisku wyłączania i resetowania urządzenia. Ponadto, przycisk “Action” zastąpi przycisk zwiększania głośności do robienia zdjęć w aplikacji Aparat, co znacznie ułatwi korzystanie z funkcji fotograficznych.

Nowe szczegóły na temat przycisku Action, który pojawi się w iPhone 15 Pro ciekawostki wyłączanie, użytkownicy, resetowanie, przyciski głośności, przycisk "Action", nagrywanie filmów, konfigurowalny przycisk, iphone 15 pro max, iphone 15 pro, innowacje, funkcje fotograficzne, fotografie, Force Touch, doświadczenia użytkownika, aparat  Apple planuje wprowadzić w iPhone 15 Pro wiele nowości. Jedną z nich jest zastąpienie przycisku wyciszania konfigurowalnym przyciskiem "Action". ip15pro 2 1
zdjęcie: macrumors.com

Nowy przycisk będzie również działał w sposób innowacyjny. Force Touch pozwoli na lekkie naciśnięcie w celu automatycznego ustawienia ostrości i wykonania zdjęcia, a dłuższe przytrzymanie przycisku pozwoli na nagrywanie filmów. Ta funkcja jest bardzo przydatna dla użytkowników, którzy często korzystają z aparatu w swoim smartfonie.

Należy jednak zwrócić uwagę, że te informacje pochodzą z anonimowego źródła i nie zostały potwierdzone przez Apple, więc powinniśmy traktować je z pewnym dystansem. Możliwe, że firma wprowadzi inne zmiany w swoich nowych modelach iPhone’ów.

Nie wiadomo również, czy przycisk “Action” będzie dostępny w innych modelach iPhone’ów, czy będzie on ekskluzywny tylko dla iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max. Bez względu na to, jakie będą szczegóły, ta zmiana zapewne spowoduje wiele pozytywnych reakcji wśród fanów Apple i użytkowników iPhone’ów.

Apple zawsze stara się wprowadzać innowacje i udoskonalać swoje produkty, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenia. Nowy przycisk Akcji może być kolejnym krokiem w tym kierunku i zapewnić użytkownikom iPhone’ów jeszcze większą wygodę w korzystaniu z urządzenia. Oficjalna prezentacja nowych iPhone obędzie się zapewne jak co roku na początku września. Oczywiście, gdy tylko będziemy wiedzieli coś więcej na temat nadchodzących smartfonów firmy Apple to od razu damy Wam znać.

A co wy sądzicie o tej nowości? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach lub na naszym koncie na Twitterze. Link do konta dostępny jest tutaj.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top