tapety

Nowe tapety z aplikacji Dom dostępne do pobrania

W iOS 16 Apple wprowadziło nowy wygląd aplikacji Dom. Firma dodała także kilka nowych tapet do aplikacji w najnowszej becie systemu. Pobierz je już teraz.

Większość nowych tapet to rozmyte abstrakcyjne odcienie w różnych kolorach, dostępne w wersji jasnej i ciemnej. Są też trzy tła krajobrazowe. Jeden przedstawia białą ścianę z błękitnym niebem za nią, inny dzikie kwiaty, a jeszcze inny otwarte pole. W sumie pojawiło się 21 nowych obrazów, które można wykorzystać jako tło w Waszym iPhone.

Nowe tapety z aplikacji Dom dostępne do pobrania ciekawostki tapety z ios 116, pobierz nowe tapety z aplikacji dom, nowe tapety z aplikacji dom, iOS 16  W iOS 16 Apple wprowadziło nowy wygląd aplikacji Dom. Firma dodała także kilka nowych tapet do aplikacji w najnowszej becie systemu. Pobierz je już teraz. tapety

Jak wspomniano wyżej tła można znaleźć tylko w obrębie aplikacji Dom, więc nie można ich użyć jako tapet ekranu głównego i ekranu blokady systemu iOS. Na szczęście oryginalne obrazy zostały wyciągnięte z iOS, więc wystarczy je pobrać, aby móc je wykorzystać w dowolnym miejscu.

Tapety mają rozdzielczość 2000 × 2000 pikseli, więcej niż wystarczająco, aby zmieścić większość ekranów iPhone’a i iPada. Nowe tapety możecie pobrać  z poniższego linku. Po pobraniu można je skonfigurować za pośrednictwem aplikacji Zdjęcia lub aplikacji Ustawienia, jeśli używamy iPhone’a, iPada lub iPoda touch.

Nowe tapety z aplikacji Dom – pobierz.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top