Nowe tapety z iPhone 12 / 12 Pro dostępne do pobrania polecane, ciekawostki wallpaperss, wallpapers, tapety z iPhone 12 Pro, tapety z iPhone 12, Tapety, pobierz, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iOS, download, Apple  W zaprezentowanych nowych iPhone 12 jak to zazwyczaj w nowych produktach Apple bywa znajdują się nowe tapety. Mamy je dla Was! iPhone12 tapety

Nowe tapety z iPhone 12 / 12 Pro dostępne do pobrania

W zaprezentowanych nowych iPhone 12 jak to zazwyczaj w nowych produktach Apple bywa znajdują się nowe tapety. Mamy je dla Was!

Poniżej mamy dla Was aż 10 tapet z iPhone 12 w specjalnych wersjach. 5 z nich to wersje dostępne z trybu zwykłego, czyli  jasnego, a pozostałe 5 to specjalne wersje z trybu ciemnego. Autorami tapet jest ispazio.net.

Nowe tapety z iPhone 12 / 12 Pro dostępne do pobrania polecane, ciekawostki wallpaperss, wallpapers, tapety z iPhone 12 Pro, tapety z iPhone 12, Tapety, pobierz, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iOS, download, Apple  W zaprezentowanych nowych iPhone 12 jak to zazwyczaj w nowych produktach Apple bywa znajdują się nowe tapety. Mamy je dla Was! 1@2x 9

Aby pobrać tapetę wystarczy udać się na stronę wallpapers.ispazio.net i wybrać jedną z interesujących Was tapet.

Jak ustawić tapetę na iPhone / iPad

Jest to bardzo proste i odbywa się w dwóch etapach – pobranie i ustawienie obrazu tła.

  • Aby pobrać tapetę należy otworzyć podaną przez nas powyżej stronę, wybierać odpowiednią tapetę i i pod obrazem kliknij na modelu iPhone, który posiadasz. Następnie połóż palec na tapecie przytrzymaj przez 2-3 sekundy. Teraz kliknij Zapisz obraz (lub Dodaj do zdjęcia w iOS 13) .
  • Aby ustawić obraz jako tło, przejdź do Ustawienia -> Tapeta -> Wybierz nową tapetę i wybierz pobrany obraz.

Jak Wam się w ogóle podobają nowe tapety?

Więcej o  iPhone 12

Szkło i etui dla iPhone 12 / 12 Pro

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry