iphone13 2

Nowe tapety z iPhone 13 i iPhone 13 Pro dostępne do pobrania

Kilka godzin po wczorajszej prezentacji w sieci pojawiły się oryginalne tapety z iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max. Pobierz je już teraz.

Jeśli podobają Ci się tapety z najnowszych smartfonów firmy Apple, to możesz je pobrać już teraz. Wystarczy, że klikniesz w ten link, a następnie wybierzesz urządzenie i tapetę, którą chcesz ustawić na swoim smartfonie.

Nowe tapety z iPhone 13 i iPhone 13 Pro dostępne do pobrania ciekawostki tapety z iphone 13, nowe tapety, iPhone 13 Pro, iPhone 13  Kilka godzin po wczorajszej prezentacji w sieci pojawiły się oryginalne tapety z iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max. Pobierz je już teraz. iPhone13 tapety
Nowe tapety z iPhone 13 | 13 Pro do pobrania.

Po zakończeniu konferencji w sieciach społecznościowych zaczęły pojawiać się różne dowcipy i memy, w których użytkownicy wyśmiewali brak sensownych innowacji, designu i cen nowych telefonów Apple. Czy Wy jesteście podobnego zdania?

Więcej o najnowszych gadżetach firmy Apple możecie przeczytać klikając na jeden z poniższych linków.

Dla przypomnienia dodamy, że ceny iPhone 13 w Polsce zaczynają się od 3599 zł za model mini i kończą na 8199 zł za topowy iPhone 13 Pro Max. Wszystkie modele z tej nowej serii będą dostępne w przedsprzedaży od 17 września, a na półki sklepowe trafią w piątek 24 września 2021 roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry