Nowe telewizory Samsunga ze wsparciem dla iTunes i AirPlay 2 ciekawostki TV, Samsung, airplay 2 w telewizorze samsung, AirPlay 2  Samsung właśnie ogłosił, że jego zeszłoroczne i tegoroczne telewizory będą miały dostęp do filmów i seriali za pośrednictwem iTunes i wsparcie dla AirPlay 2. SmartTV 1300x700

Nowe telewizory Samsunga ze wsparciem dla iTunes i AirPlay 2

Samsung właśnie ogłosił, że jego zeszłoroczne i tegoroczne telewizory będą miały dostęp do filmów i seriali za pośrednictwem iTunes i wsparcie dla AirPlay 2.

Obie funkcje pojawią się w postaci aktualizacji dla telewizorów z 2018 roku, a tegoroczne będą mieć to wbudowane w system operacyjny. Aplikacja iTunes będzie początkowo dostępna w 100 krajach, a wraz z biegiem czasu powinna pojawić się w większej ilości.

Nowe telewizory Samsunga ze wsparciem dla iTunes i AirPlay 2 ciekawostki TV, Samsung, airplay 2 w telewizorze samsung, AirPlay 2  Samsung właśnie ogłosił, że jego zeszłoroczne i tegoroczne telewizory będą miały dostęp do filmów i seriali za pośrednictwem iTunes i wsparcie dla AirPlay 2. SamsungTV

Eddy Cue wypowiadał się w samych superlatywach o nawiązaniu współpracy z Samsungiem w tej kwestii. Dzięki wprowadzeniu iTunes i AirPlay 2 użytkownicy iPhone’a, iPada lub Maca będą mogli oglądać swoje filmy i seriale na smart TV Samsunga.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top