iphone14pro 1

Nowe wycięcie w ekranie iPhone 14 Pro otrzymało już nazwę

Już w najbliższą środę oficjalna prezentacja iPhone 14. Modele Pro otrzymają nowe wycięcie w ekranie, które otrzymała już niestandardową nazwę.

Kultowa grzywka, która pojawiła się na iPhone X w 2017 roku, pozostanie w modelach iPhone 14 i iPhone 14 Plus, a iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max dostaną dwa nowe wycięcia. Niektórzy nazwali je wykrzyknikiem, ale po pojawieniu się informacji, że dwa wycięcia można programowo “połączyć” w jedno, w sieci rozprzestrzeniło się nowe porównanie i określenie.

Nowe wycięcie w ekranie iPhone 14 Pro otrzymało już nazwę ciekawostki wciecie w ekranie iphone 14 pro, iPhone 14 Pro  Już w najbliższą środę oficjalna prezentacja iPhone 14. Modele Pro otrzymają nowe wycięcie w ekranie, które otrzymała już niestandardową nazwę. ip14 wciecie

Jak widzicie na powyższej grafice niektórzy użytkownicy uważają, że wycięcie przypomina deskę do krojenia, i tak właśnie postanowili nazwać nowość, która pojawi się w modelach 14 Pro. Czy jest to trafne określenie? Co sądzicie?

Wcześniej informowano, że przestrzeń między dwoma wycięciami będzie wykorzystywana do wyświetlania wskaźników prywatności mikrofonu i kamery. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Kiedy prezentacja iPhone 14 14 Pro?

Konferencja będzie transmitowana na żywo na swojej stronie internetowej Apple, w serwisie YouTube oraz na Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Keynote rozpocznie się 7 września o godzinie 19:00 i oprócz pokazania kilku nagranych wcześniej filmów, odbędzie się w obecności kilku zaproszonych dziennikarzy do Steve Jobs Theatre.

Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj – Apple zaprasza na prezentację iPhone 14 | 14 Pro.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top