Nowe zdjęcia przedstawiające Moto G 2016 ciekawostki zdjęcia Moto G 2016, motorola Moto G 2016, Moto G 2016  Ostatnie przecieki sugerują, że Lenovo po wchłonięciu Motoroli przygotowuje się do wydania kolejnej generacji Moto G. Prawdopodobnie pojawią się dwa warianty, G4 i G4 Plus. moto 1

Nowe zdjęcia przedstawiające Moto G 2016

Ostatnie przecieki sugerują, że Lenovo po wchłonięciu Motoroli przygotowuje się do wydania kolejnej generacji Moto G. Prawdopodobnie pojawią się dwa warianty, G4 i G4 Plus.

Najważniejsze, że zdjęcia są wysokiej jakości, więc można łatwo dostrzec przycisk początek z wbudowanym czytnikiem biometrycznym. Podobno będzie go można używać nie tylko do odblokowywania urządzenia. Zdjęcia/projekt przycisku pojawiły się wcześniej, ale jakość pozostawiała wiele do życzenia, a teraz można mu się dokładnie przyjrzeć.

Nowe zdjęcia przedstawiające Moto G 2016 ciekawostki zdjęcia Moto G 2016, motorola Moto G 2016, Moto G 2016  Ostatnie przecieki sugerują, że Lenovo po wchłonięciu Motoroli przygotowuje się do wydania kolejnej generacji Moto G. Prawdopodobnie pojawią się dwa warianty, G4 i G4 Plus. motorola moto g4 2016 01 768x988

Drugie zdjęcie pokazuje tył urządzenia, a ułożenie aparatu głównego i diody doświetlającej przypomina konfigurację z LG G5, ale w przypadku G mamy do czynienia z umieszczeniem ich pionowo, a nie poziomo.

Nowe zdjęcia przedstawiające Moto G 2016 ciekawostki zdjęcia Moto G 2016, motorola Moto G 2016, Moto G 2016  Ostatnie przecieki sugerują, że Lenovo po wchłonięciu Motoroli przygotowuje się do wydania kolejnej generacji Moto G. Prawdopodobnie pojawią się dwa warianty, G4 i G4 Plus. motorola moto g4 2016 02 768x1006

Obecnie nie wiadomo, czy to ostateczny model G4/G4+, czy kolejny prototyp, który testują wewnętrznie, więc nie mamy nawet informacji o specyfikacji technicznej.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry