Nowość w ThinkStore: VOCOlinc Smart Power Strip VP2 - inteligentna listwa z HomeKit ciekawostki VOCOlinc Smart Power Strip VP2, sklep, Promocja, listwa, inteligentna listwa  Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię produkty VOCOlinc. Są tanie, dobrze wykonane i co najważniejsze działają bez zarzutów. Dlatego dziś mam dla Was ich najnowszy produkt - inteligentną listwę Smart Power Strip VP2. Listwa

Nowość w ThinkStore: VOCOlinc Smart Power Strip VP2 – inteligentna listwa z HomeKit

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię produkty VOCOlinc. Są tanie, dobrze wykonane i co najważniejsze działają bez zarzutów. Dlatego dziś mam dla Was ich najnowszy produkt – inteligentną listwę Smart Power Strip VP2.

Opisywana przez nas w dniu dzisiejszym listwa jak widzicie poniżej została zaprojektowana w taki sposób abyś mógł podłączyć do niej nawet duże i nieporęczne zasilacze.

Nowość w ThinkStore: VOCOlinc Smart Power Strip VP2 - inteligentna listwa z HomeKit ciekawostki VOCOlinc Smart Power Strip VP2, sklep, Promocja, listwa, inteligentna listwa  Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię produkty VOCOlinc. Są tanie, dobrze wykonane i co najważniejsze działają bez zarzutów. Dlatego dziś mam dla Was ich najnowszy produkt - inteligentną listwę Smart Power Strip VP2. listwa

Urządzenie posiada 4 gniazda AC o całkowitej mocy znamionowej 2300W. Listwą zarządzać można kilka sposobów.  Za pomocą głosu poprzez Siri, Amazon Alexa lub Google Assistant, a także tradycyjnie za pomocą aplikacji Dom, ponieważ urządzenie jest kompatybilne z HomeKit lub za pomocą aplikacji producenta.

Urządzenie oprócz czterech tradycyjnych guzików posiada jeszcze jeden dodatkowy tzw piąty guzik na obudowie. Po co? Służy on do wyłącznie/włączania wszystkich elektrycznych gniazdek jednocześnie. Ale jak dla mnie nie jest to aż takie ważne.

Najważniejszą rzeczą jest fakt, że urządzenie do poprawnego działania nie potrzebuje żadnej bramki. Wystarczy podłączyć je do prądu, zeskanować kod dostępny na listwie i gotowe. Można używać.

Nowość w ThinkStore: VOCOlinc Smart Power Strip VP2 - inteligentna listwa z HomeKit ciekawostki VOCOlinc Smart Power Strip VP2, sklep, Promocja, listwa, inteligentna listwa  Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię produkty VOCOlinc. Są tanie, dobrze wykonane i co najważniejsze działają bez zarzutów. Dlatego dziś mam dla Was ich najnowszy produkt - inteligentną listwę Smart Power Strip VP2. listwa1

Listwa posiada oczywiście ochronę przed przepięciami, możliwość tworzenia harmonogramów itd. Ale w dzisiejszych czasach w większości tego typu produktach to już normalne.

Na koniec skupmy się przez chwilę na cenie. Ile kosztuje listwa? I tutaj miłe zaskoczenie. Jak zobaczycie po kliknięciu w link sklepu listwa VOCOlinc jest nieco tańsza od podobnych listw innych producentów. A skoro coś jest tańsze i równie dobre jak inne podobne produkty to po co przepłacać prawda?

Dane techniczne

  • Wejście: AC 230V, 50Hz
  • Wyjście: AC 230V, 10A Max
  • 4 x AC Gniazdko EU 2300W
  • Sterowanie Indywidualne – Przycisk, lub aplikacja
  • Sterowanie zbiorcze – Przycisk, lub aplikacja
  • Zabezpieczenie przepięciowe
  • Kompatybilna z Apple HomeKit / Google Home / Alexa Amazon

Przedsprzedaż

Uwaga! ThinkStore jest pierwszym sklepem w Polsce, który wprowadził listwę VOCOlinc Smart Power Strip do sprzedaży. Aktualnie produkt można nabyć w przedsprzedaży z gwarantowaną datą dostarczenia do 02.08.2019. Ale uwaga! Jest to pierwsza partia, która przyjechała do Polski, więc ilość dostępnych produktów jest bardzo ograniczona. Radzimy się spieszyć!

Więcej na temat VOCOlinc Smart Power Strip VP2 a także link do sklepu znajdziecie – w tym miejscu.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top