ipad 10

Nowy 10,2-calowy iPad będzie miał płaskie ramki, czip A14 i 5G

Apple do końca roku wprowadzi na rynek nowego, 10,2-calowego iPada, a dzięki nowym renderom możemy poznać, jego wyglądał i nie tylko.

iPad 10. generacji może mieć wygląd bardzo podobny do najnowszego iPada mini, z płaskimi krawędziami i wypukłością na tylną kamerę. Bazując na renderach, obudowa iPada 10. generacji miałaby mieć zaokrąglone rogi, ale wyświetlacz pozostałby kwadratowy.

Nowy 10,2-calowy iPad będzie miał płaskie ramki, czip A14 i 5G ciekawostki ipad 2022, iPad, 10.2 calowy ipad  Apple do końca roku wprowadzi na rynek nowego, 10,2-calowego iPada, a dzięki nowym renderom możemy poznać, jego wyglądał i nie tylko. iPad 1

Przód będzie niemal identyczny jak w obecnym modelu, z dość grubymi ramkami i przyciskiem Touch ID.

Nowy 10,2-calowy iPad będzie miał płaskie ramki, czip A14 i 5G ciekawostki ipad 2022, iPad, 10.2 calowy ipad  Apple do końca roku wprowadzi na rynek nowego, 10,2-calowego iPada, a dzięki nowym renderom możemy poznać, jego wyglądał i nie tylko. iPad 2

Wymiary iPada 10. generacji będą wynosić 248,62 mm (wysokość) x 179,50 mm (szerokość) x 6,98 mm (głębokość). Dzięki temu iPad dziesiątej generacji byłby nieco szerszy, ale cieńszy od iPada dziewiątej generacji.

Oprócz większego wyświetlacza pojawi się także port USB-C, układ A14 Bionic, wsparcie dla 5G i wiele więcej. Moduł tylnego aparatu będzie składał się z pojedynczego czujnika i lampy błyskowej LED. Prawdopodobnie pożegnamy się z 3,5 mm gniazdem słuchawkowym, co miało już miejsce w innych iPhone’ach i iPadach.

Premiera nowego iPada ma odbyć się w październiku, najprawdopodobniej wraz z wydaniem systemu iPadOS 16.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top