błąd eSIM w iPhone

Nowy błąd eSIM w iPhone losowo wyłącza iMessage i FaceTime

Mark Gurman z Bloomberga natrafił na nowy błąd eSIM w iPhone, który wyłącza iMessage i FaceTime. Czy ktoś z Was ma podobne objawy?

Jak informuje Mark problem pojawił się w sieci T-Mobile, ale użytkownicy innych operatorów również zgłosili podobny błąd.

Nowy błąd eSIM w iPhone losowo wyłącza iMessage i FaceTime ciekawostki problem z esim w iphone, iOS 15.4, esim nie dziala w iphone, błąd eSIM w iPhone  Mark Gurman z Bloomberga natrafił na nowy błąd eSIM w iPhone, który wyłącza iMessage i FaceTime. Czy ktoś z Was ma podobne objawy? imessage

Istnieje bardzo paskudny błąd iPhone’a i @TMobile, w którym iMessage i FaceTime dla numeru telefonu urządzenia zostaną losowo dezaktywowane i nie ma możliwości jego ponownej aktywacji. Jedyne rozwiązanie, które mi się sprawdziło, to otrzymanie nowej fizycznej karty SIM. Bardzo rozczarowujący problem.

Dziękuję przedstawicielowi sklepu T-Mobile, który mógł szybko aktywować fizyczną kartę SIM do mojego telefonu. Ale to nie powinno być problemem. Powiedzieli, że inni przyszli z tym samym problemem i że Apple nie był w stanie rozwiązać.

Dodam, że osobiście poszedłem bezpośrednio do T-Mobile, a nie do Apple. Niestety musiałem założyć, że Apple nie będzie w stanie rozwiązać problemu. Nie oferują żadnego rozwiązania problemu, którego jeszcze nie próbowałem.

Dla wielu błąd pojawił się wraz z iOS 15.4. Nie ma jednoznacznego rozwiązania, poza zainstalowaniem fizycznej karty SIM/. Do tej pory Apple nie skomentował sprawy. Czekamy.

Czy ktoś z Was zauważył podobny problem po aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji iOS? Dajcie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top