Nowy błąd w aplikacji iMessage w systemie iOS 15 ciekawostki iOS 15, błąd imessage, blad odczytu w imessage  Użytkownicy iPhone'ów z systemem iOS 15 narzekają na nowy błąd, który pojawił się w aplikacji iMessage. O co chodzi? imessage 1300x700

Nowy błąd w aplikacji iMessage w systemie iOS 15

Użytkownicy iPhone’ów z systemem iOS 15 narzekają na nowy błąd, który pojawił się w aplikacji iMessage. O co chodzi?

Jak się okazuje aplikacja iMessage w systemie iOS 15 wysyła potwierdzenia odczytu, mimo że ta pozycja jest wyłączona w ustawieniach.

Nowy błąd w aplikacji iMessage w systemie iOS 15 ciekawostki iOS 15, błąd imessage, blad odczytu w imessage  Użytkownicy iPhone'ów z systemem iOS 15 narzekają na nowy błąd, który pojawił się w aplikacji iMessage. O co chodzi? iMessage

Jak zapewne wiecie potwierdzenia odczytu dla iMessages można włączyć, przechodząc do Ustawienia – Wiadomości – Potwierdzenia odczytu. Ustawienie jest synchronizowane we wszystkich gadżetach z jednym Apple ID. Warto zauważyć, że właściciele iPhone’ów już wcześniej narzekali na podobny problem. Apple rzekomo już naprawiło ten błąd, ale sądząc po wiadomościach na różnych forach, wraz z wydaniem iOS 15 problem powrócił.

Jedynym tymczasowym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest ponowne uruchomienie smartfona. Najprawdopodobniej Apple naprawi ten błąd w przyszłej aktualizacji iOS.

A jak to wygląda u Was? Ktoś ma podobny problem? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry