Nowy budżetowy Apple Watch nie będzie miał funkcji EKG oraz Always-On Display polecane, ciekawostki Apple Watch SE, Apple Watch Pro, Apple Watch  Informator i bloger John Prosser napisał na Twitterze o następcy Apple Watch Series 3, który zostanie zaprezentowany już we wtorek 15 września.
 AppleWatchSE

Nowy budżetowy Apple Watch nie będzie miał funkcji EKG oraz Always-On Display

Informator i bloger John Prosser napisał na Twitterze o następcy Apple Watch Series 3, który zostanie zaprezentowany już we wtorek 15 września.

W swojej publikacji Prosser zauważa, że ??nowy model smartwatcha będzie miał taki sam wygląd jak Apple Watch Series 4 i będzie dostępny w dwóch rozmiarach: 40 mm i 44 mm.

Jon dodał również, że niedrogi zegarek nie będzie miał funkcji EKG i Always-On Display. Mówi się, że ten smartwatch jest zasilany przez koprocesor M9 używany w iPhone’ach 6s, iPhone’ach SE pierwszej generacji i iPadzie piątej generacji.

Te same informacje zostały potwierdzone przez innych renomowanych informatorów.

Na początku tego miesiąca Mark Gurman i Debbie Wu z Bloomberga poinformowali, że Apple planuje wprowadzić zamiennik Apple Watch Series 3, który będzie konkurował z tańszymi urządzeniami do monitorowania kondycji, takimi jak Fitbit.

W sierpniu Apple zarejestrowało kilka niewydanych modeli Apple Watch w bazie danych Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej.

Niedrogie smartwatche prawdopodobnie będą nazywać się Apple Watch, a droższe Apple Watch Pro, ponieważ prawie wszystkie inne produkty firmy zostały już podzielone na zwykłe modele i wersje Pro.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowy Apple Watch, iPada Air, AirTags i inne gadżety na wydarzeniu 15 września.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry