OneTech13.09.2020
Nowy budżetowy Apple Watch nie będzie miał funkcji EKG oraz Always-On Display

Informator i bloger John Prosser napisał na Twitterze o następcy Apple Watch Series 3, który zostanie zaprezentowany już we wtorek 15 września.

W swojej publikacji Prosser zauważa, że ​​nowy model smartwatcha będzie miał taki sam wygląd jak Apple Watch Series 4 i będzie dostępny w dwóch rozmiarach: 40 mm i 44 mm.

Jon dodał również, że niedrogi zegarek nie będzie miał funkcji EKG i Always-On Display. Mówi się, że ten smartwatch jest zasilany przez koprocesor M9 używany w iPhone’ach 6s, iPhone’ach SE pierwszej generacji i iPadzie piątej generacji.

Te same informacje zostały potwierdzone przez innych renomowanych informatorów.

Na początku tego miesiąca Mark Gurman i Debbie Wu z Bloomberga poinformowali, że Apple planuje wprowadzić zamiennik Apple Watch Series 3, który będzie konkurował z tańszymi urządzeniami do monitorowania kondycji, takimi jak Fitbit.

W sierpniu Apple zarejestrowało kilka niewydanych modeli Apple Watch w bazie danych Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej.

Niedrogie smartwatche prawdopodobnie będą nazywać się Apple Watch, a droższe Apple Watch Pro, ponieważ prawie wszystkie inne produkty firmy zostały już podzielone na zwykłe modele i wersje Pro.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowy Apple Watch, iPada Air, AirTags i inne gadżety na wydarzeniu 15 września.

Źródło:
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl