airpoawer 1

Nowy film pokazuje działanie Apple AirPower

Dzięki współpracy między kanałami YouTube Apple Demo i Unbox Therapy, możemy zobaczyć prototyp „AirPower”, który faktycznie ładuje urządzenie – choć z pewnymi zastrzeżeniami.

Zaprezentowany w 2017 roku wraz z iPhonem X, bezprzewodowa ładowarka „AirPower” została zaprojektowany tak, aby „iPhone”, „AirPods” i Apple Watch można było umieścić na dowolnej części podkładki i naładować urządzenie, co oznaczało, że produkt zawierał ponad 22 zachodzące na siebie cewki ładujące.

Apple Demo dostarczyło Unbox Therapy z rzadki prototyp „AirPower” z pojedynczą działającą cewką w prawym dolnym rogu podkładki, wraz z instrukcjami, jak korzystać z urządzenia bez jego uszkodzenia, biorąc pod uwagę jego tendencję do przegrzewania.

Zasilanie „AirPower” odbywa się z portu USB-C MacBooka Pro za pomocą oryginalnego kabla Apple Lightning na USB-C zgodnie z zaleceniami. Podobnie jak inne prototypy „AirPower”, urządzenie nie ma białej obudowy zewnętrznej, którą Apple zaprezentowało, odsłaniając wewnętrzne obwody z tyłu.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
twitter 1

Za ile Elon Musk kupił Twittera?

Najbogatszy człowiek na świecie został niedawno właścicielem najbardziej wpływowej platformy informacyjnej w sieci. Dlaczego Elon Musk kupił Twittera? Co zmieni się w funkcjach działania aplikacji?

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top