iMac

Nowy iMac nie wcześniej niż pod koniec 2023 roku

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Marka Gurmana z Bloomberga, nowy 24-calowy iMac pojawi się na rynku nie wcześniej niż pod koniec 2023 roku.

Apple nie zamierza aktualizować komputera iMac z układem M2 i poczeka na wydanie modelu z układem M3, którego jeszcze nie ogłoszono. Układ M3 firmy Apple ma być produkowany na bazie najnowszego procesu technologicznego 3nm firmy TSMC, co przyniesie dodatkowe poprawy wydajności i efektywności energetycznej.

Nowy iMac nie wcześniej niż pod koniec 2023 roku ciekawostki kiedy nowy iMac, iMac z czipem Apple M3, imac 2023, iMac  Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Marka Gurmana z Bloomberga, nowy 24-calowy iMac pojawi się na rynku nie wcześniej niż pod koniec 2023 roku. iMacM1 1

Oczekuje się, że układ Apple M3 zostanie wykorzystany w nowym MacBooku Air, którego premiera planowana jest na drugą połowę 2023 roku, a także w przyszłych wersjach 13-calowego MacBooka Pro i Maca mini. Ostatnia aktualizacja iMaca miała miejsce w kwietniu 2021 roku, kiedy to został wprowadzony układ M1 i nowa, ultracienka konstrukcja dostępna w siedmiu różnych kolorach. Obecnie jedynym dostępnym iMacem jest model oparty na układzie M1.

Warto zaznaczyć, że Gurman wcześniej wspominał o możliwym powrocie większego iMaca, jednak nie ujawnił żadnych nowych informacji na ten temat.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top