Nowy iPad 2018 jest prawie tak samo wydajny jak... polecane, ciekawostki wydajność nowego iPada, jak szybki jest nowy ipad, iPad, Apple  Podczas prezentacji iPada stworzonego z myślą o edukacji nie przejmowałem się specjalnie jego specyfikacją techniczną, jednak warto się jej przyjrzeć. iPad

Nowy iPad 2018 jest prawie tak samo wydajny jak…

Podczas prezentacji iPada stworzonego z myślą o edukacji nie przejmowałem się specjalnie jego specyfikacją techniczną, jednak warto się jej przyjrzeć.

Okazuje się, że jest porównywalna z iPhone’em 7, a 2GB RAM-u mogą stanowić problem podczas chęci korzystania z wielu aplikacji jednocześnie.

Nowy iPad 2018 jest prawie tak samo wydajny jak... polecane, ciekawostki wydajność nowego iPada, jak szybki jest nowy ipad, iPad, Apple  Podczas prezentacji iPada stworzonego z myślą o edukacji nie przejmowałem się specjalnie jego specyfikacją techniczną, jednak warto się jej przyjrzeć. iOS11.4

Na szczęście najnowszy model nie będzie miał problemów z obsługą uruchamiania dwóch aplikacja jednocześnie lub trybu Slide Over. 2GB RAM-u sprawią, że uruchomimy tylko dwie aplikacje, podczas gdy obydwa modele iPada Pro mogą uruchomić trzy, zważywszy na dwukrotnie większą ilość pamięci operacyjnej.

Ilość pamięci operacyjnej pojawiła się podczas uruchomienia aplikacji Geekbench wykorzystywanej do mierzenia wydajności urządzenia. Właśnie wtedy okazało się, że iPad 6 ma 2GB RAM-u, a wyniki testów wydajności są interesujące. Wynik w przypadku operacji jednowątkowych wyniósł 3254 punkty, a w wielowątkowych 5857. To pokazuje, że sprzęt jest nieco wydajniejszy od iPhone’a 7 Plus, który ma przecież 3GB RAM-u, ale w porównaniu do zwykłej siódemki jest nieco gorzej, jeżeli weźmiemy pod uwagę operacje jednowątkowe.

W przypadku obydwu aparatów i ich funkcjonalności mamy do czynienia z tymi samymi jednostkami, co w iPadzie 5 zaprezentowanym w marcu zeszłego roku.

Cena nowego iPada zaczyna się od 1599 zł i wygląda na całkiem interesujące urządzenie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top