Nowy iPad gotowy na debiut, a z MacBookiem jest nieco gorzej ciekawostki Nowy MacBook, MacBook, iPad Pro, Apple, 2018  W przyszłym tygodniu Apple zapowie nowy model tańszego iPada, skierowanego na rynek edukacyjny. Oprócz niego zobaczymy również dedykowane oprogramowanie, ale na tańszego MacBooka będziemy musieli jeszcze poczekać, nie pojawi się pod koniec tego miesiąca. iPad

Nowy iPad gotowy na debiut, a z MacBookiem jest nieco gorzej

W przyszłym tygodniu Apple zapowie nowy model tańszego iPada, skierowanego na rynek edukacyjny. Oprócz niego zobaczymy również dedykowane oprogramowanie, ale na tańszego MacBooka będziemy musieli jeszcze poczekać, nie pojawi się pod koniec tego miesiąca.

Apple pracuje nad nowym modelem laptopa, a jego cena będzie niższa od 1000$, jego wydanie zwiastuje całkowite uśmiercenie linii MacBook Air. Sprzęt nie jest gotowy na przyszło tygodniową zapowiedź, ale jego niższa cena powinna pomóc we wprowadzeniu go do uczelni lub szkół.

Nowy iPad gotowy na debiut, a z MacBookiem jest nieco gorzej ciekawostki Nowy MacBook, MacBook, iPad Pro, Apple, 2018  W przyszłym tygodniu Apple zapowie nowy model tańszego iPada, skierowanego na rynek edukacyjny. Oprócz niego zobaczymy również dedykowane oprogramowanie, ale na tańszego MacBooka będziemy musieli jeszcze poczekać, nie pojawi się pod koniec tego miesiąca. macbook laptop

Na razie Mark Gurman wspomina o MacBooku i może to być związane z tańszym odpowiednikiem modelu wyposażonego w 12 – calowy wyświetlacz Retina. Obecna cena tego modelu wynosi 1299$, co nie należy do najniższych, biorąc pod uwagę uczniów i ich mniej zasobne portfele.

Ming Chi Kuo również mówił o tańszym MacBooku Air, ale wg niego cena ma się zamknąć w 799 lub 899$. Sprzedaż miałaby się rozpocząć w drugim kwartale bieżącego roku.

Nieobecność nowego laptopa podczas konferencji nie musi oznaczać, że Apple o nim nie wspomni. Być może Tim Cook i spółka w jakiś sposób zaprezentują urządzenie, pomimo jego później daty sprzedaży.

Ming Chi Ku i Mark Gurman nie wspomnieli nic o możliwościach nowego modelu, ale spodziewam się nowszych układów graficznych i procesorów. Jeżeli Amerykanie zdecydują się na wprowadzenie wyświetlacza Retina, cena może poszybować wyżej i sen o tanim MacBooku zniknie.

 

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top