ipadpro20222

Nowy iPad Pro będzie miał szklany tył i bezprzewodowe ładowanie

Redaktor Bloomberg Mark Gurman powiedział, że tegoroczne nowe iPady Air i iPady mini nie przyniosą większych aktualizacji. Zamiast tego Apple skupi się na iPad Pro 2024.

iPad to tablet firmy Apple, który został po raz pierwszy zaprezentowany w 2010 roku. Pierwszy model, iPad 1, został wyposażony w ekran o przekątnej 9,7 cala, procesor Apple A4, a także opcjonalną obsługę sieci Wi-Fi lub Wi-Fi + 3G. Od tego czas Apple wypuściło kilka nowych generacji iPadów, z nowszych technologii, więcej pamięci, i nowszych procesorów. Obecnie Apple oferuje kilka różnych modeli iPadów, w tym iPad Pro, iPad Air, iPad, oraz iPad mini.

Nowy iPad Pro będzie miał szklany tył i bezprzewodowe ładowanie ciekawostki iPad Pro 2024, iPad Pro  Redaktor Bloomberg Mark Gurman powiedział, że tegoroczne nowe iPady Air i iPady mini nie przyniosą większych aktualizacji. Zamiast tego Apple skupi się na iPad Pro 2024. iPadProM1

Według informatora, iPad Pro 2024 będzie pokryty szkłem nie tylko z przodu, ale także z tyłu. W porównaniu z jednoczęściową aluminiową obudową stosowaną obecnie w iPadzie Pro, największą zaletą szkła jest to, że obsługuje ładowanie bezprzewodowe.

Tak, Apple powinien dodać obsługę ładowania MagSafe do iPada Pro 2024. Jeśli tak, będzie to pierwszy iPad obsługujący ładowanie MagSafe. Mark Gurman powiedział, że w przyszłym roku iPad Pro otrzyma kolejne duże ulepszenie: w szczególności ekran zostanie zmodernizowany do OLED. Teoretycznie pozwoli to uczynić iPada Pro cieńszym i bardziej energooszczędnym.

Co ważniejsze, każdy piksel OLED działa niezależnie, więc OLED może oświetlać niektóre piksele indywidualnie. Oszczędza to energię baterii, gdy aktywna jest funkcja Always On Display.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top