Nowy iPad Pro otrzyma czip M2 i ładowanie MagSafe ciekawostki ipad pro z ładowaniem magsafe, iPad Pro z czipem M2, iPad Pro 2022  Według Marka Gurmana z Bloomberga, nowy iPad Pro, który zostanie wprowadzony na rynek jesienią tego roku będzie miał czip M2 i ładowanie MagSafe. iPadPro 11

Nowy iPad Pro otrzyma czip M2 i ładowanie MagSafe

Według Marka Gurmana z Bloomberga, nowy iPad Pro, który zostanie wprowadzony na rynek jesienią tego roku będzie miał czip M2 i ładowanie MagSafe.

W swoim biuletynie “Power On” Gurman spekulował, że skoro firma Apple nie zaprezentowała nowych iPadów Pro podczas imprezy “Peek Performance”, można się spodziewać, że nowe modele pojawią się między wrześniem a listopadem tego roku. W poprzednim raporcie Gurman stwierdził, że firma Apple jesienią 2022 roku wprowadzi do oferty “największą ilość nowych produktów w swojej historii”, a wśród nich pojawi się nowy iPad Pro.

Nowy iPad Pro otrzyma czip M2 i ładowanie MagSafe ciekawostki ipad pro z ładowaniem magsafe, iPad Pro z czipem M2, iPad Pro 2022  Według Marka Gurmana z Bloomberga, nowy iPad Pro, który zostanie wprowadzony na rynek jesienią tego roku będzie miał czip M2 i ładowanie MagSafe. iPadProM1

Czego możemy się spodziewać po iPadzie Pro nowej generacji? Według Gurmana, nowe modele Pro będą wyposażone w funkcję ładowania MagSafe i nowy czip “M2”.

Oczekuje się, że układ M2 będzie wyposażony w ten sam 8-rdzeniowy procesor, co M1, ale dzięki zastosowaniu 4-nanometrowego procesu produkcyjnego firmy TSMC zyska na szybkości i efektywności energetycznej. Zmianie ulegną natomiast rdzenie procesora graficznego – w porównaniu do 7- i 8-rdzeniowego układu M1, dostępne będą opcje 9- i 10-rdzeniowe.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry