Apple prezentuje nowego 9,7-calowego iPada ze wsparciem dla Apple Pencil polecane, ciekawostki Wideo, nowy iPad, cena nowego iPada, Apple, 9", 7-calowy ipad  No i jest dokładnie tak jak przypuszczaliśmy. Dosłownie kilkanaście minut temu, Apple zaprezentowało światu nowego iPada z 9,7-calowym ekranem. IPAD 5

Apple prezentuje nowego 9,7-calowego iPada ze wsparciem dla Apple Pencil

No i jest dokładnie tak jak przypuszczaliśmy. Dosłownie kilkanaście minut temu, Apple zaprezentowało światu nowego iPada z 9,7-calowym ekranem.

Nowy iPad różni się od swojego poprzednika praktycznie tylko wnętrzem. Wygląd nie został zmieniony. Nowy iPad ma nadal Touch ID, i ogromne ramki wokół ekranu.

Nowością jest czip A10 Fusion i wsparcie dla Apple Pencil. Poniżej zamieszczam grafikę na której możecie zobaczyć ?listę? nowości w nowym iPadzie.

Apple prezentuje nowego 9,7-calowego iPada ze wsparciem dla Apple Pencil polecane, ciekawostki Wideo, nowy iPad, cena nowego iPada, Apple, 9", 7-calowy ipad  No i jest dokładnie tak jak przypuszczaliśmy. Dosłownie kilkanaście minut temu, Apple zaprezentowało światu nowego iPada z 9,7-calowym ekranem. iPad

Jeśli chodzi o cenę, to nowy iPad ma kosztować 329 dolarów dla wszystkich i 299 dolarów dla szkół. Tablet ma być dostępny w Apple Store Online zaraz po zakończeniu konferencji.

Poniżej zamieszczam również pierwszą oficjalną reklamę, która pojawiła się już na kanale YouTube firmy Apple.

Czy nowy iPad trafi już dziś do sprzedaży także w Polsce? Tego jeszcze nie wiemy, ale na pewno od razu po zakończeniu się prezentacji damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top