iphone13pro 5

Nowy iPhone 13 Pro i 13 Pro Max w drodze

Według najnowszych wiadomości, Apple wypuści w tym roku nową wersję swojego flagowego smartfona. Domyślacie się o jakiego iPhone’a 13 Pro i Pro Max chodzi?

Tak, będzie to nowy fioletowy iPhone 13 Pro i 13 Pro Max. Poniżej możecie zobaczyć wysokiej jakości rendery przedstawiające najnowsza “trzynastkę”.

Nowy iPhone 13 Pro i 13 Pro Max w drodze ciekawostki iPhone 13 Pro, fioletowy iPhone 13 Pro Max, fioletowy iPhone 13 Pro  Według najnowszych wiadomości, Apple wypuści w tym roku nową wersję swojego flagowego smartfona. Domyślacie się o jakiego iPhone'a 13 Pro i Pro Max chodzi? iP13 2

Nowy iPhone 13 Pro i 13 Pro Max w drodze ciekawostki iPhone 13 Pro, fioletowy iPhone 13 Pro Max, fioletowy iPhone 13 Pro  Według najnowszych wiadomości, Apple wypuści w tym roku nową wersję swojego flagowego smartfona. Domyślacie się o jakiego iPhone'a 13 Pro i Pro Max chodzi? ip13

Istnieją również dowody na to, że tegoroczny fiolet nieco różni się od fioletu z zeszłorocznego iPhone’a 12. Odcień będzie ciemniejszy i bardziej nasycony. Fioletowa wersja będzie nadal miała ramkę ze stali nierdzewnej. Źródło sugeruje, że ta wersja powinna być bardzo popularna wśród kobiet.

Jak Wam się podoba? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry