Nowy iPhone Panorama Trick podbija internet polecane, ciekawostki Wideo, panorama trick, iPhone, Apple  Po 100 tysiącach retweetów internet nagle zaczął na nowo odkrywać panoramiczny tryb fotografowania w iPhone, który dostępny jest w iOS od lat.
 hotdog

Nowy iPhone Panorama Trick podbija internet

Po 100 tysiącach retweetów internet nagle zaczął na nowo odkrywać panoramiczny tryb fotografowania w iPhone, który dostępny jest w iOS od lat.

Tryb panoramiczny w aparacie iPhone’a jest źródłem zarówno wspaniałych zdjęć, jak i strasznie okropnych nieudanych zdjęć, ale nie o tym miała być mowa.

Wspomniany wcześniej tryb panoramiczny może zrobić coś, co w ostatnich dniach podbija internet: może stworzyć efekt wydłużenia dowolnego obiektu na zdjęciu.

Wiedząc o tym, słynny projektant Pablo Rochat na Twitterze pokazał niezwykłą opcję korzystania z kamery panoramicznej. Wydłużył swojego hot doga do komicznie dużych rozmiarów … i ostatecznie wsadził go w czyjeś usta.

To wystarczyło, aby po setkach tysięcy retweetów zdjęcie znalazło wielu naśladowców. Poniżej mamy dla Was kilka przykładów.

Aby stworzyć panoramiczne arcydzieło, wystarczy otworzyć kamerę i przejść do trybu Panorama. Następnie musisz przesunąć aparat w ściśle poziomej linii, podczas gdy iPhone robi dziesiątki zdjęć. Następnie te ramki są automatycznie sklejane ze sobą, w wyniku czego powstaje duży i szeroki obraz.

I jak Wam się podoba nowy trick? Teraz czekamy na Wasz arcydzieła.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry