kabel

Nowy kabel O.MG Elite może zhakować każdego iPhone i Mac

O.MG Elite, to gadżet, który może hakować urządzenia w różnych systemach operacyjnych i wygląda jak zwykły kabel Lightning lub USB-C.

Ten wyglądający jak oryginalny kabel może rejestrować naciśnięcia klawiszy, przeprowadzać ataki, a nawet dyskretnie przesyłać dane z urządzeń za pośrednictwem własnej sieci Wi-Fi. W przewód wbudowany jest implant z serwerem WWW, połączeniem USB i dostępem do Wi-Fi. W ten sposób łączy się z gadżetem, aktywuje się i możesz połączyć się z nim zdalnie.

Tak wygląda kabel w środku:

Nowy kabel O.MG Elite może zhakować każdego iPhone i Mac ciekawostki O.MG Elite, kabel O.MG Elite  O.MG Elite, to gadżet, który może hakować urządzenia w różnych systemach operacyjnych i wygląda jak zwykły kabel Lightning lub USB-C. kabel1

Mój projekt zawiera również keylogger: jeśli kabel jest używany do podłączenia klawiatury do komputera-hosta, może on rejestrować każde naciśnięcie klawisza, które przez niego przechodzi, i przechowywać do 650 000 wpisów w pamięci wewnętrznej do późniejszego odzyskania. Twoje hasło? Zarejestrowany. Dane konta bankowego? Zarejestrowany. Szkice tweetów, których nie chcesz wysyłać? Również zarejestrowany.

— powiedział deweloper

Nowość może obsługiwać żądania dwukierunkowe: wykonywać ataki i odczytywać dane przesyłane kablem, powiedzmy, między iPhonem a komputerem Mac lub prawie każdą inną kombinacją urządzeń, ponieważ jest dostępna w Lightning-USB-A, Lightning / USB-C, USB-C/USB-C i microUSB.

Koszt O.MG Elite to jedyne 180 dolarów. Więcej na ten temat przeczytacie na stronie producenta.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top