Mac Pro z procesorem M2 Ultra

Nowy Mac Pro z procesorem M2 Ultra może zostać wprowadzony na rynek tej wiosny

Apple wypuści wiosną tego roku nowego Mac Pro z procesorem Apple M2 Ultra, napisał na Twitterze dziennikarz Bloomberg Mark Gurman.

Mac Pro to komputer stacjonarny firmy Apple, który jest uważany za jeden z najpotężniejszych i najdroższych komputerów na rynku. Jest on przeznaczony głównie dla profesjonalistów, takich as artyści graficy, programiści, a także dla firm. Jego specyfikacja jest bardzo wysoka, posiada procesory Intel Xeon, dużo pamięci RAM oraz szybkie dyski twarde. Mac Pro jest również wyposażony w nowoczesne interfejsy, takie jak Thunderbolt, które umożliwiają szybką przesyłanie danych. W zależności od wersji, komputer może posiadać od 8 do 28 rdzeni procesora oraz od 32 do 1,5 TB pamięci RAM.

Warto również wspomnieć o nowoczesnym designie, który charakteryzuje się smukłą i elegancką obudową. Mac Pro jest idealny dla osób, które potrzebują wysokiej wydajności i niezawodności. Jest to jednak komputer bardzo drogi, a zakup go wiąże się z niemałym wydatkiem.

Mac Pro z procesorem M2 Ultra

Nowy Mac Pro z procesorem M2 Ultra może zostać wprowadzony na rynek tej wiosny ciekawostki Mac Pro z procesorem M2 Ultra, m2 ultra  Apple wypuści wiosną tego roku nowego Mac Pro z procesorem Apple M2 Ultra, napisał na Twitterze dziennikarz Bloomberg Mark Gurman. MacPro

Jak się okazuje w tej chwili firma testuje komputer z systemem macOS 13.3, który nie jest nawet wydany w wersji beta. Zostanie udostępniony programistom po wydaniu macOS 13.2 pod koniec lutego lub na początku marca.

Procesor M2 Ultra pojawi się również w nowym Mac Studio, ale nie wiadomo na 100%, czy zostanie wprowadzony wraz z Mac Pro.

Wygląd nowego Maca Pro pozostanie niezmieniony. Główną różnicą między Mac Pro i Mac Studio będzie wymienny dysk SSD i GPU. Mac Pro otrzyma dwa sloty na rozbudowę dysku SSD, a także złącza umożliwiające podłączenie dodatkowych kart graficznych. Pamięć RAM zostanie wlutowana, więc nie można jej wymienić.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top