macbookpro2021 1

Nowy MacBook Pro na pierwszych zdjęciach i filmach na żywo. Wygląda świetnie

Na początku tygodnia Apple przedstawiło dwa nowe laptopy MacBook Pro z czipami M1 Pro i M1 Max. Dziś w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia i filmy „na żywo” z rozpakowania nowości.

Autor YouTube, Luke Miani, zamieścił na Twitterze migawkę 14-calowego MacBooka Pro wraz z 13-calowym MacBookiem Pro z poprzedniej generacji. Dostarczony obraz wyraźnie pokazuje zwiększoną przekątną nowości, a także „notch” u góry ekranu.

Nowy MacBook Pro na pierwszych zdjęciach i filmach na żywo. Wygląda świetnie ciekawostki nowy macbook pro na filmie, nowy macbook pro, macbook pro 2021 na zywo, MacBook Pro 2021, 16-calowy macbook pro, 14 calowy macbook pro  Na początku tygodnia Apple przedstawiło dwa nowe laptopy MacBook Pro z czipami M1 Pro i M1 Max. Dziś w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia i filmy „na żywo” z rozpakowania nowości. Macbook2021
MacBook Pro 2021 vs MacBook Pro 2020

Ponadto w sieci pojawił się film z rozpakowywania, w którym można przyjrzeć się MacBookowi Pro 14.

To nie wszystko. Oprócz tego do sieci trafiło również zdjęcie nowego 16-calowego MacBooka Pro, który znajduje się obok prezesa Apple Tima Cooka.

Nowy MacBook Pro na pierwszych zdjęciach i filmach na żywo. Wygląda świetnie ciekawostki nowy macbook pro na filmie, nowy macbook pro, macbook pro 2021 na zywo, MacBook Pro 2021, 16-calowy macbook pro, 14 calowy macbook pro  Na początku tygodnia Apple przedstawiło dwa nowe laptopy MacBook Pro z czipami M1 Pro i M1 Max. Dziś w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia i filmy „na żywo” z rozpakowania nowości. macbook2021 1
Tim Cook i 16-calowy MacBook Pro 2021.

Więcej na temat tegorocznych MacBooków pro możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów.

Jak Wam się podobają nowe laptopy firmy Apple?

Dla przypomnienia dodamy, że już w najbliższy poniedziałek firma Apple udostępni wszystkim użytkownikom nowe systemy: iOS 15.1, iPadOS 15.1, tvOS 15.1, watchOS 8.1 i macOS 12 Monterey. Więcej na ten temat możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów.

Jeśli nie chcesz czekać do poniedziałku, to możesz zainstalować najnowszy system na swojego iPhone i iPad już teraz. Instrukcję znajdziecie – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top