macbookpro

Nowy MacBook Pro otrzyma czip Apple M2 Pro/Max oraz bardzo szybką pamięć

Według MacRumors 14- i 16-calowe modele Apple MacBook Pro nowej generacji oprócz czipa Apple M2 Pro i M2 Max zostaną wyposażone w „szybką pamięć RAM o bardzo dużej przepustowości.

Obecne 14- i 16-calowe MacBooki Pro są wyposażone w pamięć RAM LPDDR5 firmy Samsung i Apple M1 Pro SoC zapewniające przepustowość pamięci do 200 GB/s. Starszy model z Apple M1 Max obsługuje do 400 GB/s.

Nowy MacBook Pro otrzyma czip Apple M2 Pro/Max oraz bardzo szybką pamięć ciekawostki   Według MacRumors 14- i 16-calowe modele Apple MacBook Pro nowej generacji oprócz czipa Apple M2 Pro i M2 Max zostaną wyposażone w „szybką pamięć RAM o bardzo dużej przepustowości. macbookpro

Według źródła, następujące modele MacBooka Pro będą wyposażone w najnowszą pamięć RAM LPDDR5X firmy Samsung, zapewniającą 33% wzrost przepustowości pamięci przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii nawet o 20%. Spowoduje to przepustowość pamięci do 300 GB/s dla Apple M2 Pro i do 600 GB/s dla Apple M2 Max.

Mark Gurman z Bloomberg spodziewa się, że laptopy zostaną ogłoszone w listopadzie w komunikatach prasowych bez żadnych prezentacji. W ostatnich latach firma Apple kilkakrotnie wypuściła nowe komputery Mac w listopadzie, w tym oryginalny 16-calowy MacBook Pro w 2019 roku i pierwsze trzy komputery Mac z Apple M1 w 2020 roku. Obecne 14-calowe i 16-calowe modele MacBooka Pro z układami M1 Pro i M1 Max zostały wydane w październiku 2021 roku.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top